Po konopnym maśle seniorzy trafili do szpitala

0
Kupili na targu „lecznicze” masło z dodatkiem marihuany. Po jego spożyciu 66 latka i jej 64 letni mąż trafili na SOR. Seniorzy mieli objawy wstrząsu, a kontak słowno - logiczny był z nimi bardzo utrudniony.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Kupili na targu „lecznicze” masło z dodatkiem marihuany. Po jego spożyciu 66 latka i jej 64 letni mąż trafili na SOR. Seniorzy mieli objawy wstrząsu, a kontak słowno – logiczny był z nimi bardzo utrudniony.

O sprawie zatrucia seniorów poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie. W tej chwili sprawą zajmują się kryminalni oraz prokuratura. Jak się okazało masło było z dodatkiem konopi indyjskich.

Małżeństwo w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Gdy ich stan zdrowia się ustabilizował to kobieta powiedziała policjantom, że upiekła owsiane ciasteczka, które wraz z mężem posmarowali następnie masłem z THC. 64-latek kupił je na miejskim targowisku. Produkt miał pomóc na problemy ze stawami.

Kto sprzedał masło?

Funkcjonariusze zabezpieczyli ciastka oraz masło. Produkty trafiły do kryminalistycznego laboratorium, gdzie będą wykonywane dalsze badania. Policjanci pracują nad ustaleniem, kto sprzedał seniorom „lecznicze” masło, czym mógł narazić ich na utratę zdrowia, a nawet życia.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Stan małżeństwa jest już stabilny. Warto jednak na przyszłość konopną terapię konsultować z lekarzem. Wszak medyczna marihuana jest legalna i dostępna w aptekach na receptę i jak najbardziej pomaga w leczeniu problemów ze stawami.

Źrodło: https://wiadomosci.gazeta.pl
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja