Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To była prężnie działająca i przynosząca nawet 6 razy w roku plony plantacja konopi indyjskich. Profesjonalnie wyposażona, z dbałością o każdy szczegół techniczny i ukryta w podziemnym, betonowym schronie. Uprawę jednak zlikwidowali funkcjonariusze CBŚP i zatrzymali jej właściciela.

Funkcjonariusze CBŚP z Opola dostali cynk, że w okolicy Nysy pojawiła się nowa uprawa. Po sprawdzeniu informacji wkroczyli na teren jednej z posesji. Na widok policjantów mężczyzna podejrzewany o założenie plantacji wyskoczył przez okno i próbował uciec.

Mundurowym jednak udało się szybko ująć plantatora i zakuć go w kajdanki. Tu jednak zaczęły się schody, bo funkcjonariusze CBŚP nie potrafili znaleźć żadnych konopi, ani w domu zatrzymanego, ani w żadnym z budynków gospodarczych.

Tajemniczy schron…

Okazało się, że plantacja została ukryta w betonowym podziemnym schronie. Niewielkie pomieszczenie było wyposażone w profesjonalną aparaturę do uprawy konopi indyjskich. Rosło tam ponad 210 krzaków konopi indyjskich, w ostatniej fazie wzrostu. Według ekspertów, tak zorganizowana uprawa mogła przynieść właścicielowi nawet sześć zbiorów rocznie.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Prokuratura już przedstawiła zatrzymanemu plantatorowi zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste. Został osadzony w areszcie. O jego losie zadecyduje sąd.

Źródło: https://www.tvp.info/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja