Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

3,5 kg marihuany miał mężczyzna, który ugryzł policjanta podczas próby ucieczki. Częstochowianin odpowie nie tylko za posiadanie, ale również za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

28-letniego mieszkańca Częstochowy policja kryminalna zaskoczyła, gdy siedział w swoim samochodzie. Gdy mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z policją, zestresował się i postanowił uciec.

Jednego policjanta odepchnął, drugiego ugryzł w dłoń. Mimo tego mundurowi obezwładnili go i podczas przeszukania znaleźli w samochodzie trzy słoiki i metalowe pudełko wypełnione suszem konopi indyjskich.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W domu policjanci znaleźli kolejne porcje suszu w słoikach, dwie sadzonki, ścięte ziele i typowy sprzęt wykorzystywany podczas uprawy marihuany. W sumie znaleziono 3,5 kg roślin.

Zgodnie z procedurami, ugryziony policjant będzie musiał teraz przejść szereg badań, by sprawdzić, czy nie został zakażony jakąś groźną chorobą.

Prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, ich uprawy, zbioru i przygotowania do wprowadzenia do obrotu oraz naruszenia nietykalności policjantów. Zastosowane też zostały środki zapobiegawcze w postaci dozoru i poręczenia majątkowego.

Źródło: policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

3 KOMENTARZE

  1. Polski minister zdrowia jest mega hipokryta. Wmawia niezorientowanym, ze cannabies to narkotyk. Ludzie, trzeba przejąć inicjatywe , zebrać tysiące a może miliony podpisów w Polsce i ruszyć do sejmu i senatu domagając się legalizacji marihuany medycznej na własny uzytek. Niech te obludne świnie w rzadzie przestaną blokować nam dostęp do zioła, którego stosowanie zapobiega powstawaniu komórek nowotworowych.
    Pasuje im, ze nas truja z każdej strony, w szpitalach dla chorych robis wielkie G I usmiercaja pacjentow.
    Nie potrzebujemy ministatra kanali, który robi idiotow, wmawiajac nam bzdety.
    Jak my marihuana niebezpieczna to niech siebie i swoja rodzine leczy rtecia i fluorem a jak jest przyglupem to niech zlozy rezygnacje!!! Precz z takim oszustem, który zamiast pomagac, szkodzi!!!

Comments are closed.