GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

3,5 kg marihuany miał mężczyzna, który ugryzł policjanta podczas próby ucieczki. Częstochowianin odpowie nie tylko za posiadanie, ale również za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

28-letniego mieszkańca Częstochowy policja kryminalna zaskoczyła, gdy siedział w swoim samochodzie. Gdy mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z policją, zestresował się i postanowił uciec.

Jednego policjanta odepchnął, drugiego ugryzł w dłoń. Mimo tego mundurowi obezwładnili go i podczas przeszukania znaleźli w samochodzie trzy słoiki i metalowe pudełko wypełnione suszem konopi indyjskich.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W domu policjanci znaleźli kolejne porcje suszu w słoikach, dwie sadzonki, ścięte ziele i typowy sprzęt wykorzystywany podczas uprawy marihuany. W sumie znaleziono 3,5 kg roślin.

Zgodnie z procedurami, ugryziony policjant będzie musiał teraz przejść szereg badań, by sprawdzić, czy nie został zakażony jakąś groźną chorobą.

Prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, ich uprawy, zbioru i przygotowania do wprowadzenia do obrotu oraz naruszenia nietykalności policjantów. Zastosowane też zostały środki zapobiegawcze w postaci dozoru i poręczenia majątkowego.

Źródło: policja.pl

3 KOMENTARZE

  1. Polski minister zdrowia jest mega hipokryta. Wmawia niezorientowanym, ze cannabies to narkotyk. Ludzie, trzeba przejąć inicjatywe , zebrać tysiące a może miliony podpisów w Polsce i ruszyć do sejmu i senatu domagając się legalizacji marihuany medycznej na własny uzytek. Niech te obludne świnie w rzadzie przestaną blokować nam dostęp do zioła, którego stosowanie zapobiega powstawaniu komórek nowotworowych.
    Pasuje im, ze nas truja z każdej strony, w szpitalach dla chorych robis wielkie G I usmiercaja pacjentow.
    Nie potrzebujemy ministatra kanali, który robi idiotow, wmawiajac nam bzdety.
    Jak my marihuana niebezpieczna to niech siebie i swoja rodzine leczy rtecia i fluorem a jak jest przyglupem to niech zlozy rezygnacje!!! Precz z takim oszustem, który zamiast pomagac, szkodzi!!!

Comments are closed.