Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Chwalili się tym niczym kolejnym, wielkim sukcesem. Dumni z efektów, nowojorscy policjanci opublikowali nawet zdjęcie na FB z przejęcia 48 kilogramów marihuany. Okazało się jednak, że skonfiskowali legalny susz CBD!

To już nie pierwsza wpadka New York Police Department. Tym razem 3 listopada przejęli 48 kilogramów suszu CBD. W mediach społecznościowych zamieścili swoje zdjęcie wraz ze skonfiskowaną „marihuaną”. Opatrzyli je następującą treścią:

Współpracując z FedEx i innymi lokalnymi organami ścigania, byli w stanie skonfiskować 48 kilogramów marihuany i aresztowali jedną osobę związaną z dostawą. ”

W rzeczywistości nowojorscy funkcjonariusze skonfiskowali susz CBD, czyli konopie włókniste. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Fox Holler Farms w stanie Vermont – przedstawicieli legalnej farmy marihuany:

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

„Przez całe lato ciężko pracowaliśmy nad uprawą konopi bogatych w CBD. Udało nam się; Nasze zbiory miały dozwolone stężenie delta-9-tetrahydrokannabinolu – zgodne z prawem Vermont, Nowego Jorku i prawem federalnym. W tej przesyłce było 100% kwiatów konopi CBD. Wysłaliśmy 106 funtów (około 48 kilogramów) do naszego prawowitego nabywcy i właściciela firmy CBD w Nowym Jorku, a przesyłka została przechwycona przez NYPD. Dlaczego ci oficerowie pokazują konopie jako marihuanę?”

Nie wiadomo jeszcze czy skonfiskowane przez NYPD konopie zostały zwrócone do Fox Holler Farms. Wiadomo jednak, że nowojorscy funkcjonariusze powinni przejść obowiązkowy kurs wiedzy o konopiach.

Dzięki gruntownemu szkoleniu zapewne potrafiliby odróżniać konopie włókniste od indyjskich. A efekt? W przyszłości zyskaliby zapewne lepszy niż dotychczas wizerunek unikają podobnych, kompromitujących wpadek.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja