Policjanci podpalili półtorej tony marihuany – dymem zjarali się mieszkańcy! [VIDEO]

0
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zjarali się ziołem niemal wszyscy mieszkańcy osiedla, czy tego chcieli czy nie! Wszystko dlatego, ze kolumbijscy policjanci postanowili zniszczyć 1678 kilogramów przejętego wcześniej zioła poprzez jego podpalenie. Nikt nie przewidział, że tak pokaźna chmura dymu poleci nad osiedle bloków w miejscowości Bello.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zjarali się ziołem niemal wszyscy mieszkańcy osiedla, czy tego chcieli czy nie! Wszystko dlatego, że kolumbijscy policjanci postanowili zniszczyć 1678 kilogramów przejętego wcześniej zioła poprzez jego podpalenie. Nikt nie przewidział, że tak pokaźna chmura dymu poleci nad osiedle bloków w miejscowości Bello.

Zgodnie z kolumbijskim prawem policja, po czynnościach wykonanych przez prokuraturę, chciała pozbyć się zabezpieczonej marihuany poprzez spalenie jej na terenach wojskowych. Niekorzystny wiatr sprawił, że duża chmura dymu pojawiła się nad pobliskimi blokami, odurzając część mieszkańców.

– Czuliśmy okropny dym wydobywający się z terenu jednostki wojskowej, intensywny zapach marihuany, który zatrzymał wszystkich – żaliła się jedna z mieszkanek osiedla w kolumbijskim mieście Bello.

Ewakuacja zjaranych mieszkańców!

Z powodu dużego stężenia dymu konieczna była ewakuacja części mieszkańców osiedla. Część z nich na początku myślała, że doszło do dużego pożaru.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Przez całe popołudnie miałem bardzo mocne zawroty głowy – skarżył się mieszkaniec osiedla w rozmowie z lokalnymi mediami.

No cóż… Nie każdy jarać chce i lubi dlatego nasuwa się pytanie, czy kolumbijscy policjanci, którzy zjarali mieszkańców osiedla powinni być za ten „obrzydliwy” proceder ukarani? A Wy jak uważacie? 😉

Źródło: www.donald.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja