Policjanci z Łowicza chwalą się „sukcesami” – złapali młodych ludzi z marihuaną

0
Tylko w ciągu 10 dni policjanci z komendy powiatowej w Łowiczu (woj. łódzkie) pochwalili się na swojej stronie internetowej sukcesami w przejmowaniu marihuany. Nie były to jednak plantacje, ani żadne tam kartele, tylko naprawdę nieduże ilości konopi indyjskich.
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

Tylko w ciągu 10 dni policjanci z komendy powiatowej w Łowiczu (woj. łódzkie) pochwalili się na swojej stronie internetowej „sukcesami” w przejmowaniu marihuany. Nie były to jednak plantacje, ani żadne tam kartele, tylko naprawdę nieduże ilości konopi indyjskich.

Największy jednak ich sukces to ten sprzed dosłownie kilku dni. Nocna akcja na miarę serialu Miami Vice, a efekt to… 24 gramy marihuany! Mundurowi zwrócili uwagę na zaparkowanego w odosobnieniu volkswagena. Samochód stał w okolicach miejscowości Katarzynów, nocą, ok. godz. 1.30.

W volkswagenie przebywały 4 osoby w wieku od 19 – 21 lat. Dokładnie trzech chłopaków i jedna dziewczyna. Postanowili dokładnie przeszukać podejrzanych delikwentów i ich pojazd. Znaleźli 24 gramy marihuany!!!

Jeden z przeszukiwanych 20 latków miał przy sobie metalowy młynek. Wszyscy zostali przesłuchani, ale to 20 latek z młynkiem – według mundurowych zasłużył na konflikt z prawem. Grozi mu do 3 lat za kratkami!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

10 dni wcześniej też znaleźli konopie

To jednak nie jedyny „sukces” powiatowych policjantów z Łowicza. 10 dni wcześniej ich podejrzenia wzbudził 17 latek idący ul. Zieloną w Łowiczu. Zaznaczamy „Zieloną!” Czyżby nazwa ulicy stanowiła kluczową poszlakę dla mundurowych?

Okazało się, że 17 letni mieszkaniec powiatu łowickiego miał przy sobie i tu uważajcie: „niewielkie ilości marihuany”. Ile dokładnie – policjanci na witrynie internetowej powiatowej komendy nie zdradzili. 17 latkowi też jednak grozi do 3 lat więzienia.

Pytanie ile nastolatek miał przy sobie marihuany? Mniej niż pół grama? A może jeszcze mniej? A może naprawdę niewiele – mniej niż 0,1 grama!!??

Dlaczego o to pytamy? Warto bowiem wrócić do kontrowersyjnego tematu mieszkańca Koszalina (woj. zachodniopomorskie), który trafił nie tylko na izbę dziecka, ale i do aresztu za posiadanie 0,0077 grama marihuany – to były dosłownie dwa okruszki! Przeczytać o tym możecie tu:

Koszalin: Areszt i sprawa w sądzie za 0,007 grama marihuany.