Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Pościg ulicami warszawskiej Pragi przypominał te, które znamy z sensacyjnych filmów albo kultowej gry GTA. Kierowca mazdy, który nie zatrzymał się do kontroli drogówki uciekał przed kilkoma radiowozami. Swój rajd zakończył na ogrodzeniu jednej posesji. W jego aucie znaleziono sporo zioła.

Chociaż policjanci użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierowca mazdy nadal uciekał ulicami Pragi-Północ. W trakcie pościgu mundurowi prosili jednocześnie o wsparcie innych radiowozów. Uciekający kierowca nic sobie nie robił z sygnałów świetlnych i błyskowych wydawanych przez kilka radiowozów .

Po wjechaniu w ogrodzenie, wysiadł z samochodu i dalej uciekał pieszo, ale szybko został dogoniony i obezwładniony przez interweniujących funkcjonariuszy. Okazało się, że to 21- letni mieszkaniec Warszawy.

W maździe, którą uciekał, policjanci znaleźli na siedzeniu pasażera marihuanę. Jak się okazało to nie jedyny powód ucieczki. 21-latek poszukiwany był listem gończym w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego, ustalenia miejsca pobytu oraz posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. O jego losie zadecyduje w najbliższej przyszłości sąd.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://kryminalki.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja