Prawie 3 tysiące krzewów konopi przejęły włoskie służby [VIDEO]

0
2 700 krzewów konopi indyjskich, 130 kg zioła i 3 osoby zatrzymane. To efekt współpracy CBŚP i włoskich służb, które przejęły marihuanę na terenie miejscowości Terracina we Włoszech. Uprawiane na plantacji konopie indyjskie miały trafić na europejski rynek.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

2 700 krzewów konopi indyjskich, 130 kg zioła i 3 osoby zatrzymane. To efekt współpracy CBŚP i włoskich służb, które przejęły marihuanę na terenie miejscowości Terracina we Włoszech. Uprawiane na plantacji konopie indyjskie miały trafić na europejski rynek.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji ustalili, że w miejscowości Terracina we Włoszech znajduje się duża plantacja konopi. Polscy funkcjonariusze przekazali informacje włoskim policjantom, którzy rozbili międzynarodową zorganizowaną grupę trudniącą się produkcją oraz hurtową sprzedażą marihuany. Z wstępnych ustaleń wynika, że wyprodukowana marihuana miała być przemycana do innych krajów UE.

Z takiej ilości roślin można by uzyskać 1,4 tony marihuany, wartej na czarnym rynku europejskim ponad 76 mln zł. Nielegalna uprawa konopi znajdowała się w tunelach foliowych z pełną infrastrukturą.

Źródło: policja.pl

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja