Prezenterka na wizji przyznaje się do działalności na rzecz legalizacji konopi!

0
prezenterka rzuca prace na rzecz klubu cannabis
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Telewizja na żywo – jak można jej nie lubić? Oto kolejny, tym razem konopny powód, dla którego warto czasem obejrzeć wieczorne wydanie Wiadomości. Oto co odkryła przed nami prezenterka faktów KTVA, programu informacyjnego stanu Alaska, po wyemitowaniu materiału o Alaska Cannabis Club – organizacji zrzeszającej pacjentów poszukujących marihuany medycznej z jej dostawcami.

Po wszystkim, kanał telewizyjny wydał oświadczenie z przeprosinami zapewniające, że prezenterka nie jest już pracownikiem stacji. Na dodatek, była już prezenterka nazywa się Charlo GREENE. No cóż, czasem rzeczywistość przerasta fikcję!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Prezenterka: „Wszystko, co usłyszeliście jest właśnie powodem, dlaczego ja – właścicielka Alaska Cannabis Club we własnej osobie – dołożę wszelkich starań by walczyć o wolność i sprawiedliwość, której początkiem ma być legalizacja marihuany tu na Alasce. A jeśli chodzi o tą pracę… myślę, że nie mam już wielkiego wyboru, ale… pieprzyć to, odchodzę.” Prezenterka w studiu: „Przepraszamy za to, co państwo obejrzeli. Wracamy po krótkiej przerwie. Przepraszam bardzo.”

 

Źródło: Zolton, Lost at E Minor

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja