Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To, że projekty związane z konopiami cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów potwierdził już Kombinat Konopny oraz CanPoland. Teraz ich śladem chce pójść Freedom Farms i podobnie jak ci pierwsi zebrać 4,4 mln zł.

Firmy takie jak Kombinat Konopny oraz CanPoland pokazały, że w niespełna godzinę można zebrać z crowdfundingu ponad 4 mln zł. Powtórzyć ten rekord chce w tym kwartale Freedom Farms. Cel? Zebrać do 4,4 mln zł poprzez platformę Crowdway. Debiut na NewConnect firma rozważa w ciągu dwóch lat.

Ekspansja zagraniczna

Freedom Farms zdążyła od 2018 r. przeprowadzić min. testowe uprawy konopi włóknistych pod sztucznym oświetleniem w celu pozyskania suszu CBD. Ich sprzedaż przyniosła firmie 2 mln zł. Docelowo konopne przedsiębiorstwo zamierza inwestować w podniesienie jakości produkcji, sieć showroomów (sklepów konopnych połączonych z mini-plantacjami) oraz powiększenie areału upraw (obecnie 10 ha). W tym roku spodziewa się plonu u wartości przekraczającej 9 mln zł!

Rozbudowę sieci dystrybucyjnej Freedom Farms chce rozpocząć w czwartym kwartale 2021 r. Swoją sprzedaż chce skoncentrować na współpracy z zagranicznymi dystrybutorami min. z Niemiec, Czech, Francji oraz Wielkiej Brytanii.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Uprawa medycznej marihuany

Z kolei w ciągu najbliższych dwóch lat firma zamierza ruszyć w Polsce z uprawą medycznej marihuany, oczywiście jeśli pozwolą na to uwarunkowania prawne. Jeśli nie, to z hodowlą Freedom Farms i tak ruszy za granicą.

Źródło: https://www.pb.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja