Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To były prawdziwe żniwa dla służb, bo udało im się ujawnić pokaźną plantację marihuany i magazyn tytoniu. CBŚP, KAS, SG i KPP w Ostrzeszowie działali wspólnie, a efekty ich szeroko zakrojonej, ogólnopolskiej akcji to 324 krzewy marihuany oraz 32 tony tytoniu.

Magazyn znajdował się na terenie województwa opolskiego . Tam też były maszyny do krojenia i suszenia tytoniu. Z kolei w województwie łódzkim w hali ukryty był magazyn, a w nim  oraz na naczepach samochodów znajdowało się łącznie ponad 32 tony tytoniu. W pomieszczeniach gospodarczych na terenie województwa mazowieckiego znajdowały się gilzy i worki z tytoniem.

Według wstępnych szacunków Skarb Państwa mógł być narażony na straty rzędu ponad 27 mln zł. Funkcjonariusze zatrzymali 5 osób oraz zabezpieczyli mienie o wartości 235 tysięcy złotych. Na tym jednak nie koniec.

Tytoń i zioło…

Na terenie woj. wielkopolskiego ujawniono plantację konopi. W dużej hali magazynowej rosły 324 krzewy konopi. Odkryto i zabezpieczono również gotową marihuanę. Zatrzymano też 2 mężczyzn, dodatkowo jeden z nich miał przy sobie amfetaminę. Obydwaj sprawcy trafili do aresztu. O ich przyszłości zadecyduje sąd.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: www.policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja