Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Marihuana była przemycana w samochodach transportowanych do Polski na naczepach pojazdów ciężarowych. CBŚP z Radomia wpadło na trop przemytu marihuany z Hiszpanii. 12 kilogramów suszu zostało znalezione w samochodach przewożonych na lawetach.

Marihuanę znaleziono w 3 samochodach transportowanych na naczepach samochodów ciężarowych. Ciężarówki przewoziły samochody osobowe z Hiszpanii do Polski, a Śledczy wpadli na trop kanału przerzutowego, którym przewożono samochody z Hiszpanii do Polski na naczepach. Susz, który został znaleziony dopiero po dokładnym rozebraniu transportowanych samochodów, miał dotrzeć do adresatów w Płocku.

Z materiału dowodowego śledczych wynika, iż kierowcy nie byli świadomi procederu. W sumie w 3 samochodach: Opel Combo, Volvo oraz Fiat Doblo, znaleziono kolejno 8 i po 2 kg marihuany.  na to, że środki odurzające były przemycane z Hiszpanii do Polski, a dokładnie na teren Mazowsza Północnego.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Płocku, gdzie przedstawiono dwóm osobom zarzuty wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości środków odurzających.

Zobacz nagranie policji:

 

Źródło: ”policja.pl”

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja