Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To miało być zwyczaje spotkanie Janusza Palikota z mediami w formie wideokonferencji. Niestety zostało zablokowane przez boty. Powód? W logo nowego produktu firmy BUH Distillery jest konopny liść! Spotkanie miało między innymi dotyczyć promocji wysokoprocentowego alkoholu powstałego w oparciu o piwo BUH – wytwarzane z dodatkiem suszu konopnego.

– Wierzę, że wysokiej jakości produkty, w tym zwłaszcza alkohole z CBD to rynkowa przyszłość. Dzisiaj ich obecność na rynku jest prawnie zakazana w Polsce i my tego przestrzegamy, ale już np. w sąsiednich Czechach sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Istniejące regulacje na poziomie Unii Europejskiej, zwłaszcza w zakresie tzw. novel food dają nadzieję na przełamanie tej absurdalnej bariery także nad Wisłą – mówi Janusz Palikot, pomysłodawca i współwłaściciel Przyjaznego Państwa, producenta piwa BUH.

Wysokoprocentowy trunek z CBD

W ramach BUH Distillery sp. z o.o. swoje siły połączyli – Przyjazne Państwo (tworzone przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego) oraz Vortune Equity Group (VEG). Produkcje ulokowano w browarze Niechanów, należącym do VEG oraz Doctor Brew. Docelowo mocny alkohol z BUH Distillery sp. z o.o.  ma zawierać CBD.

– Dlatego, aktywnie pracujemy nad prawnie legalnym zapewnieniem dostępu do tych produktów wszystkim obywatelom Polski. Potrwa to kolejne kilka miesięcy, ale już dzisiaj doskonalimy procesy produkcji. Zgodnie z przepisami. Chcemy być gotowi od zaraz, jeśli zmienią się warunki prawne. Dlatego na razie, okowita BUH będzie bez CBD. Za to będzie miała woń miłą sercu każdego miłośnika zdrowej żywności – dodał Janusz Palikot.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://www.portalspozywczy.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja