Rząd Tajlandii przekaże obywatelom milion krzewów konopi!

0
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To nie prima aprilis, tylko potwierdzona informacja. Milion krzewów konopi indyjskich już w czerwcu przekaże swoim obywatelom rząd Tajlandii. Akcja ma charakter informacyjno-marketingowy i jest mocnym potwierdzeniem wejścia w życie nowej ustawy pozwalającej na domową uprawę marihuany.

Minister zdrowia Tajlandii – Anutin Charnvirakul podkreślił, że obywatele będą mogli w swoich domach uprawiać tyle konopi indyjskich ile tylko zechcą. A te milion krzewów, które trafią do Tajlandczyków to wyłącznie symboliczny gest zachęcający do uprawy zioła w warunkach domowych.

Na początku tego roku minister zdrowia podpisał ustawę dotyczącą oficjalnego usunięcia marihuany z listy kontrolowanych narkotyków. Kiedy nowe przepisy wejdą w życie 9 czerwca, posiadanie i używanie wszystkich części roślin konopi, w tym kwiatów i nasion marihuany, będzie dozwolone, ale wyłącznie do celów medycznych, a nie komercyjnych.

Jak wiadomo Azja to region słynący z bardzo restrykcyjnych przepisów dotyczących posiadania środków psychoaktywnych. I tak naprawdę Tajlandia stała się pierwszym krajem w Azji Południowo-Wschodniej, który 4 lata zalegalizował konopie indyjskie do celów leczniczych i badań medycznych.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://faktykonopne.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja