Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Wyjątkowa okazja! Sklep Konopny.pl wystawiony na sprzedaż!

Działający od 7 lat, cieszący się renomą i zaufaniem klientów sklep Konopny.pl został wystawiony na sprzedaż. Jeśli chcecie zainwestować w intratny biznes z branży leczniczych produktów konopnych (i nie tylko), to właśnie nadarzyła się wyjątkowa okazja, żeby rozpocząć działalność e-commerce i rozwinąć skrzydła w przyszłościowej branży. A jak wiadomo polski rynek produktów z konopi ma w najbliższych latach osiągnąć wartość ok. 2 mld zł!

Znana i sprawdzona marka Konopny.pl to ponad 500 unikalnych produktów, nowoczesna i bardzo funkcjonalna oraz przyjazna klientom witryna internetowa. Suplementy i inne produkty lecznicze z konopi klienci mogą w prosty i szybki sposób znaleźć dzięki sprawnej wyszukiwarce medycznej. Wpisując nazwę choroby/schorzenia błyskawicznie pojawiają się dedykowane im produkty konopne. Efekt? Skutecznie przyspiesza to decyzję klientów o zakupie i oszczędza pracy w ich obsłudze, ograniczając dodatkowego pytania niemal do zera.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Skuteczna sprzedaż połączona z merytoryką

Konopny.pl to również rozpoznawalna domena, dopracowana pod kątem SEO. A wszystko za sprawą tego, że istnieje od 2015 roku, ale również dzięki wytężonej pracy założycieli marki.

Na rozpoznawalność strony wśród klientów oraz w Google wpłynął między innymi blog, na którym znajdują się profesjonalne i merytoryczne artykuły dotyczące produktów z konopi, jak również ich działania czy zastosowania oraz naukowych informacji o CBD.

Konopny.pl ma indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną, budującą jego brand, ze spójną grafiką dla poszczególnych podstron, a także kompletny zestaw profesjonalnie obrobionych zdjęć wszystkich produktów.

Istotne są również filtry produktów co umożliwia sprawne wyszukiwanie po markach, pojemności czy zawartości CBD. Klienci mogą również liczyć na kompletne oraz unikalne opisy produktów wraz ze środkami ostrożności, sposobem ich przechowywania i składem.

Przyszłościowy biznes w przyszłościowej branży

Dlaczego warto zainwestować i kupić Konopny.pl? Chociażby dlatego, że wartość konopnego biznesu w Polsce i na Świecie wciąż rośnie i będzie rosnąć. Tylko w latach 2019-2021 wartość tej branży w Polsce zwiększyła się ponad czterokrotnie z 210 mln do 900 mln zł. A to dopiero zapowiedź konopnego boom nad Wisłą. Jak prognozują eksperci w 2026 r. polski rynek ma być wart już ok. 2,2 mld zł.

Zainteresowani nabyciem sklepu internetowego Konopny.pl mogą się kontaktować w sprawie szczegółów pod adresem e-mail: info@konopny.pl

Link do oferty sprzedażowej: https://sprzedambiznes.pl/firmy-na-sprzedaz/sklep-internetowy-konopny-pl-dzialajacy-biznes-e-commerce-w-perspektywicznej-branzy-produktow-z-cbd-21516

Link do sklepu: https://konopny.pl/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja