Śląscy kibole uprawiali marihuanę w jednym z budynków PKP [WIDEO]

0
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Śląska policja zlikwidowała wartą ponad milion złotych plantację marihuany. Podczas likwidacji, przejęto 482 krzaki, nasiona oraz 4,5 kilograma marihuany. Plantacja znajdowała się na dwóch piętrach budynku a zabezpieczony sprzęt do uprawy szacuje się na wartość 100 tyś. złotych.

Na trop wpadł specjalny wydział do zwalczania przestępczości pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Oficerowie jednostki ustalili, iż pseudokibice GieKSy wynajęli od PKP, na granicy Sosnowca i Jaworzna, dwupiętrowy budynek, w którym miała być plantacja.

– Już w odległości kilkunastu metrów od budynku w powietrzu unosił się charakterystyczny zapach „zielska” – mówi jeden ze śledczych.

Wynajmowany od PKP budynek był obserwowany przez 2 dni. W momencie gdy 3 mężczyzn weszło do budynku, policja otoczyła całą okolicę i przeprowadziła szturm.

Zatrzymano trzech mężczyzn w wieku od 36 do 38 lat. Są to, zamieszkali w Jaworznie, pseudokibice GKS Katowice. Wczoraj doprowadzono do sądu dwóch z zatrzymanych a trzeci został objęty dozorem policyjnym. Wszystkim grozi kara do 8 lat więzienia.

Źródło: ”policja.pl”

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja