Śląscy kibole uprawiali marihuanę w jednym z budynków PKP [WIDEO]

0
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Śląska policja zlikwidowała wartą ponad milion złotych plantację marihuany. Podczas likwidacji, przejęto 482 krzaki, nasiona oraz 4,5 kilograma marihuany. Plantacja znajdowała się na dwóch piętrach budynku a zabezpieczony sprzęt do uprawy szacuje się na wartość 100 tyś. złotych.

Na trop wpadł specjalny wydział do zwalczania przestępczości pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Oficerowie jednostki ustalili, iż pseudokibice GieKSy wynajęli od PKP, na granicy Sosnowca i Jaworzna, dwupiętrowy budynek, w którym miała być plantacja.

– Już w odległości kilkunastu metrów od budynku w powietrzu unosił się charakterystyczny zapach „zielska” – mówi jeden ze śledczych.

Wynajmowany od PKP budynek był obserwowany przez 2 dni. W momencie gdy 3 mężczyzn weszło do budynku, policja otoczyła całą okolicę i przeprowadziła szturm.

Zatrzymano trzech mężczyzn w wieku od 36 do 38 lat. Są to, zamieszkali w Jaworznie, pseudokibice GKS Katowice. Wczoraj doprowadzono do sądu dwóch z zatrzymanych a trzeci został objęty dozorem policyjnym. Wszystkim grozi kara do 8 lat więzienia.

Źródło: ”policja.pl”

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja