Słynna była prezenterka telewizyjna aresztowana za „próbę przemytu”

0
areszt za próbę przemytu Charlo Greene
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Charlo Greene, była już prezenterka telewizyjna i działaczka na rzecz legalizacji, została aresztowana za próbę przemytu marihuany do Kanady. Kobieta zasłynęła jakiś czas temu dramatycznym wyznaniem na żywo w publicznej telewizji, że jest liderką ruchu na rzecz legalizacji konopi i rzuca pracę w telewizji by w pełni zaangażować się w działania ruchu.

znana aktywistka aresztowana za próbę przemytu

Tak, to ona jest autorką słynnego „FUCK IT, I QUIT”, które poszło na żywo w publicznej telewizji. Niestety, jej śmiałe wyznanie mogło przysporzyć jej sporo kłopotu. Została aresztowana za próbę przemytu marihuany z USA do Kanady. Jednak „przemyt” to za dużo powiedziane…

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Podoba ci się? Polub nas

Warto wspomnieć na czym polegał ów „przemyt”, o który została oskarżona. Liderka GO GREENE była w drodze do Vancouver, gdy jeden z celników rozpoznał w niej słynną dziewczynę, która z impetem rzuciła pracę w telewizji na rzecz organizacji walczącej o wolność konopi. Postanowił więc zrobić jej rewizję totalną, włącznie z kompletnym przeszukaniem jej samej i samochodu. Na dnie torebki kobiety znaleziono małe zawiniątko z resztką marihuany. W opinii Greene, było jej mniej niż samych kłaków.

była prezenterka Charlo Greene

W konsekwencji Greene musiała zawrócić i odwołać spotkania zaplanowane w Kanadzie. „Cała sytuacja tylko pokazuje, jak wiele jest do zrobienia. Na pewno wrócę do Kanady. Z pomocą!”, deklaruje dziewczyna.

Źródło: The Single Seed Centre

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja