Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To hybryda trzech najbardziej legendarnych odmian marihuany na świecie i może dlatego jest też mega popularna na całym globie. Super Silver Haze jest jedną z najlepszych odmian Sativa i bez najmniejszych skrupułów można ją uznać za królową wszystkich Sativ.

Właściwości i genetyka Super Silver Haze

Pobudzająca, działająca kreatywnie i napędzająca do działania. Tak w jednym zdaniu można scharakteryzować właściwości Super Silver Haze. Oprócz tego ta odmiana ma działanie silnie psychoaktywne.

To prawdziwa gratka dla artystów, twórców czy kreatorów najnowszych pomysłów, trendów i wszelkich innowacji. Jej fizyczne działanie jest odczuwalne, jednak nie przytłumia unoszącego działania Sativy.

To również świetna odmiana medyczna, dobrze pobudzająca apetyt, zwalczająca nudności oraz migreny czy pomagająca poprawiać nastrój. Działanie jest długie i mocne co zawdzięczać można wysokiej zawartości THC, sięgającej nawet do 23%!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Super Silver Haze to hybryda 3 jednych z najbardziej legendarnych odmian marihuany na świecie. Jest to w połowie Original Haze w 1/4 Northern Lights#5 i w 1/4 Skunk#1. Te proporcje sprawiają, iż jest to hybryda o sporej przewadze genetyki Sativa.

Hodowla Super Silver Haze

Uprawa Super Silver Haze nie należy do trudnych, ale nie oznacza to, że z łatwością poradzą sobie z nią początkujący growerzy. To Sativa charakteryzująca się intensywnym wzrostem w górę, który dla początkującego hodowcy może być trudny do opanowania.

Poza tym nie sprawia większych problemów. Super Silver Haze to odmiana odporna na problemy takie jak pleśń i grzyby. Dobrze radzi sobie w każdym rodzaju podłoża, jednak jeśli chcemy zebrać maksymalnie duży plon warto postawić na hydroponikę, w której rośnie dosłownie jak na drożdżach.

Super Silver Haze obradza w ogromne plony w postaci mocno oszronionych, puszystych topów o wspaniałym zapachu Haze. W klimacie śródziemnomorskim możliwa jest jej uprawa outdoor.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja