Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Chociaż na rynku nie brakuje bogatej oferty growboxów, to 29 letni mieszkaniec Lubina postanowił marihuanę uprawiać w szafie. Stworzył w niej optymalne na miarę nie jednego namiotu do uprawy, warunki dla konopi indyjskich. Niestety jego innowacyjną uprawę odkryli policjanci.

Mimo niewielkiej przestrzeni plantacja była w pełni profesjonalna. Wnętrze szafy zostało wyłożone folią aluminiową, która odbijała światło. Jego roślinki miały naprawdę cieplarniane warunki.

W szafie 29 latek zainstalował również profesjonalne oświetlenie, ogrzewanie i system wentylacji. Nie była to zbyt duża uprawa. Mieszkaniec Lubina hodował dosłownie kilka roślin w różnej fazie wzrostu.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Policjanci odkryli tajemniczą szafę

Niestety o szafie, która świetnie sprawdzała się uprawie konopi indyjskich niczym nie jeden growbox dowiedzieli się dzięki pracy operacyjnej policjanci. Oprócz uprawianych krzewów konopi mundurowi znaleźli gotowe do użycia zioło.

Mężczyzna został zatrzymany, a cała nielegalna uprawa razem z osprzętem zabezpieczona. Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzuty posiadania i uprawy narkotyków, za co może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat – powiedział Wirtualnej Polsce podkom. Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Trwa postępowanie policyjne w tej sprawie. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają jej okoliczności, ustalając m.in. źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także to, co zatrzymany zamierzał z nimi zrobić. O dalszym losie 29-letniego mężczyzny zadecyduje sąd.

Piwniczna plantacja w województwie śląskim

Znacznie większą plantację marihuany zlikwidowali w tym samym czasie policjanci z Dąbrowy Górniczej (woj. śląskie). Odkryli w sumie 130 krzewów konopi indyjskich i 900 porcji zioła.

Mundurowi zatrzymali 49-letniego mężczyznę. Jak się okazało, był on ponadto poszukiwany w celu odbycia kary 1 roku i 5 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. Dąbrowianin usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi, za co grozi mu teraz dodatkowo 10 lat więzienia.

Dąbrowscy policjanci otrzymali informacje, że w jednym z domów dzielnic Gołonóg uprawiana jest naprawdę duża plantacja marihuany. Po wejściu do piwnicy budynku stróże prawa odkryli zautomatyzowaną uprawę konopi indyjskich, gdzie w doniczkach rosło ponad 130 roślin.

Policjanci zabezpieczyli krzewy i sprzęt służący do ich uprawy – oświetlenie, wentylatory i sterowniki oraz łącznie prawie 900 porcji zioła. Na miejscu zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który jak się okazało, był poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna musi odbyć karę 1 roku i 5 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże.

China style czyli 850 krzewów uprawianych przez Azjatów

Niecałe dwa tygodnie temu policjanci zlikwidowali ogromną plantację marihuany w Żabiej Woli. 850 krzewów konopi uprawiali trzej Chińczycy. Azjaci wpadli, bo jeden policjantów kontrolując osoby przebywające na kwarantannie wyczuł zapach zioła. Temat poruszaliśmy na naszych łamach i możecie więcej dowiedzieć się z tego artykułu.

Źródło: www.policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja