Największe targi konopne w Niemczech. Mary Jane Berlin 2019.

0
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Największa impreza konopna w Niemczech odbędzie się już za nieco ponad tydzień – 21-23 czerwca 2019. Byliśmy tam już wielokrotnie i wybieramy się w tym roku ponownie.

Targi Mary Jane odbędą się w następny weekend 21-23.06 w ARENA Berlin. Mary Jane to najszybciej rozwijająca się impreza konopna w Europie:
Na powierzchni 13 000 metrów kwadratowych znajdziemy ponad 250 wystawców z całego świata.

Obok takich imprez jak ICBC, targi Mary Jane są najważniejszą i największą niemiecką odpowiedzią na rosnące zainteresowanie niemieckim rynkiem konopnym.

BiznesWymiana doświadczeń, pomysłów biznesowych, miejsce gdzie nawiązują się nowe współprace. Zarejestrowano już przeszło 1500 akredytacji prasowych, gdyż jest to największa platforma dla przemysłu konopnego.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Targi Mary Jane są również świetnym miejsce dla konsumentów i miłośników konopi – w tym roku organizatorzy liczą się z odwiedzinami ok. 25 000 osób.

Od jedzenia do palenia.

Żywność, kosmetyki, materiały budowlane czy medycyna. Ponad 30 000 produktów: Od olejków i żywności z CBD przez nawozy, sprzęt do uprawy, po karmy dla psów i akcesoria do palenia.

Odwiedzający na miejscu będą mieli możliwość porównania różnych produktów z całego świata, testować je, zasięgnąć opinii ekspertów i finalnie wybrać idealne produkty dla siebie.

Podczas targów będzie miało miejsce sympozjum naukowe z udziałem wielu ekspertów konopnych. Od polityki przez zastosowanie medyczne konopi po konopne budownictwo – wszystkie te tematy będa poruszane przez specjalistów z całego świata.

Po pracy zabawa.

Oczywiście nie zabraknie masy atrakcji rozrywkowych i kulturalnych. W końcu to Berlin!

Mary Jane Berlin oferuje największą przestrzeń na otwartym powietrzu jakiej żadne inne targi konopne zaoferować nie mogły.

Dwie sceny festiwalowe z muzyką i koncertami na żywo. Głód uczestników zaspokoi spora przestrzeń Street Food. Wszystko będzie można popić zimnymi trunkami na piaszczystej plaży i ochłodzić się w kąpielisku przy Sprewie.

Zobaczcie jak było 3 lata temu a jak w zeszłym roku. Różnica NIESAMOWITA!:

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja