Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Miał przy sobie 220 gramów marihuany, haszyszu i amfetaminy. Jednak w domu 38 latka policjanci znaleźli jeszcze 11,5 kg konopi indyjskich, 600 gramów amfetaminy, ponad kilogram grzybów halucynogennych i prawie 1,5 kg haszyszu. Zatrzymany tłumaczył, że wszystko to posiada na własny użytek.

Do zatrzymania 38 latka doszło nocą, na ul. Polinezyjskiej w Warszawie. Mężczyzna kierujący renault zwrócił uwagę policjantów swoim dziwnym zachowaniem. Najpierw się zatrzymał do kontroli drogowej, a po chwili powoli ruszył samochodem.

W trakcie kontroli auta okazało się, że 38 latek za kierownicą zachowuje się tak, jakby był na haju. Po dokładnym przeszukaniu mundurowi znaleźli 220 gramów marihuany, haszyszu i amfetaminy.

Po znalezieniu tak znacznych ilości marihuany i innych środków policjanci postanowili też przeszukać mieszkanie zatrzymanego. Znaleźli w nim w około 11,5 kg marihuany, ponad kilogram suszonych grzybków halucynogennych, około 600 gramów amfetaminy oraz około 1,2 kg haszyszu. Łącznie około 14,5 kilograma towaru trafiło do depozytu.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Mężczyzna w trakcie przesłuchania tłumaczył, że przejęty przez policjantów towar posiadał na własny użytek. Trafił na trzy miesiące do aresztu. Teraz grozi mu do 10 lat za kratkami.

Źródło: www.policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja