Top 10 sexownych celebrytek palących marihuanę

0

Zestawienie 10 gwiazd filmowych które kojarzone są z marihuaną

#10 Cameron Diaz & Drew Barrymore

cameron_diaz_marihuanaAktorki występujące wspólnie na planie filmu „Aniołki Charliego” zostały uchwycone kilka lat temu, przez Paparazzi na Hawajskiej plaży w momencie podawania jointa.

#9 Kristen Stewart

Kristen StewartAktorka znana z „Saga Zmierzch”, jest fanką palenia tzw „Na dobry początek dnia”

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

#8 Agnieszka Szulim

szulim

 

Nasza rodzima celebrytka, jest kojarzona z marihuaną po incydencie jaki miał miejsce na wizji programu „Pytanie na śniadanie”. Tematem była legalizacja leków z marihuaną, a gościem prof. Mariusz Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień. Profesor zarzucił prezenterce, że przed nagraniem pani Szulim zwierzyła mu się, że pali marihuanę od 15 lat. Po tym incydencie, straciła posadę prowadzącej program w TVP. Panie profesorze wstydź się Pan!!

#7 Lindsay Lohan

lindsay luhan marihuanaLindsay ma na swoim koncie kilka odwyków, odsiadkę ale wciąż publicznie pokazuje się z jointem. Wizerunek taki, pomógł jej tylko w karierze. W Polsce jest niestety odwrotnie.

#6 Charlize Theron

charlizeWszędobylscy Paparazzi, uchwycili zdobywczynię Oscara, we własnym ogródku gdy jarała zioło z własnoręcznie skonstruowanej fajki z jabłka!! Propsy za inwencję twórczą. Widać braki w sprzęcie odczuwają również celebryci:)

#5 Mary Louise Parker

mary luiseWszyscy chyba oglądali seriał Weed, gdzie Mary wciela się w rolę sprzedającego narkotyki MILFa. Podobno rzuciła palenie marihuany 10 lat temu. Prawda czy fałsz, wciąż miło na nią patrzeć na ekranie.

#4 Natalie Portman

natalie_portman

 

„Paliłam w szkole średniej, ale ten rozdział mam już za sobą” czyżby?? Filmy w których ostatnio mogliśmy ją oglądać mogą sugerować co innego.

#3 Kora Jackowska

kora_jackowska

Jedna z najgłośniejszych sprawy toczących się o posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. Kora została zatrzymana przez policję, bo w paczce nadesłanej na jej adres celnicy znaleźli marihuanę (przesyłka była zaadresowana na jej psa). W jej domu znaleziono wtedy ok. 3 gramów narkotyku. Postawiono jej zarzuty i zwolniono.

#2 Megan Fox

megan_fox

Aktorka otwarcie opowiadała się za legalizacją marihuany w Kaliforni przez co zyskała sławę wśród palaczy marihuany i stała się seksownym symbolem legalizacji.

#1 Rihanna

rihanna_weed

Tej pani przedstawiać nie trzeba, po licznych publikacjach oraz zdjęciach na których widać ją z blantem w dłoni, awansowała na niekwestionowaną królową marihuany wśród celebrytek. Co najlepsze w przeciwieństwie do reszty celebrytek, Rihanna wcale nie kryje miłości do zioła.