Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Coraz częściej decydując się na domową uprawę marihuany dla własnego użytku, wybieramy growboxa. Na rynku jest dostępnych naprawdę wiele namiotów do uprawy o różnych rozmiarach. Często jednak z powodu braku miejsca na dużego growboxa wybieramy te najmniejsze. Z myślą o tych, którzy chcą w przestrzeni małego namiotu uprawiać konopie prezentujemy 5 odmian, które się do tego optymalnie nadają.

Wiadomo, że w Polsce uprawa marihuany na własny użytek jest nielegalna, ale artykuł dedykujemy tym, którzy mieszkają poza krajem i z powodzeniem mogą konopie uprawiać. Małe growboxy można kupić w sieci. Oferta jest jest naprawdę bogata i można w niej przebierać. Można też samodzielnie stworzyć mały namiot do uprawy.

Nie oznacza to, że konopie w tak małej przestrzeni będę rosły bez naszego wzmożonego zaangażowania. Warunkiem koniecznym jest pielęgnacja roślin w taki sposób, żeby nie rosły w górę, ale na boki. Oczywiście nie każda odmiana konopi się do takiej pielęgnacji nadaje, dlatego prezentujemy te, które w małych growboxach przyniosą plony nawet do 40 gramów zioła. Prawda, że na własny użytek na jakiś czas wystarczy?

Decydując się na uprawę marihuany w małych growboxach nie będą się nadawały odmiany Sativa, które rozrastają się bardzo szybko i osiągają duże rozmiary. Optymalne będą za to odmiany Indica i tylko część automatów. Wiele odmian z tych ostatnich ma to do siebie, że potrafią wyrosnąć ponad rozmiary małego namiotu do uprawy, także nie wszystkie automaty nadają się do małych growboxów.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

#1 Bubba Kush – Barneys Farm

To klasyczna odmiana Kush o unikalnym w konopiach zapachu i aromacie słodkiego haszyszu z wyraźną nutą kawy i czekolady. Działa relaksująco i usypiająco, jednak daleko jej do czołówki mocnych odmian konopi indyjskich.

Bubba Kush od Barneys Farm polecana jest tym, którzy chcą skutecznie zwalczyć stres. Jej rośliny są naprawdę niskie i obradzają w okrągłe i mocno zbite topy. Odmiana nie jest zbyt skomplikowana w uprawie, jednak trzeba pamiętać, że jak każdy Kush nie lubi nadmiernej wilgoci.

#2 LA Confidential – DNA Genetics

LA Confidential od DNA Genetics jest jedną z najlepszych odmian oferowanych przez DNA Genetics. Powstała ze skrzyżowania Afghani i LA OG Affie. Charakteryzuje się dużą mocą i silnie obezwładniającym działaniem.

To optymalna odmiana uśmierzająca ból i rozwiązująca problemy ze snem. Godna polecenia pacjentom. Ze względu na niski wzrost nadaje się do uprawy w małym growboxie. Ma ziołowy i ziemisty aromat z lekko metaliczną nutą.

#3 Lowryder AUTO – Black Diamond Seeds

To jedna z najniższych odmian wśród automatów i pierwsza autokwitnąca, która stanowi fundament dla wszystkich późniejszych odmian automatów, które są dostępne na rynku. Jest niska i gęsta dzięki czemu bez problemu zmieści się w małym growboxie.

Nie należy do najmocniejszych odmian marihuany jednak rośnie bardzo szybko. Polecana początkującym growerom i tym, którzy nie lubią za długo czekać na plony. Ma lekki, przyjemny cytrusowy smak i aromat.

#4 60-day Lemon AUTO – DNA Genetics

Jak sama nazwa wskazuje ta odmiana jest gotowa do zbiorów po ok. 60 dniach. W efekcie jest jednym z najszybszych automatów dostępnych na rynku. Wyrasta do niskich rozmiarów i jest bardzo gęsta. Jest krzyżówką Skunka i automatu.

Ma zbite, obfite w żywicę i THC topy, a także wyróżnia się dużą mocą oraz cytrusowym aromatem. 60-day Lemon AUTO wymaga dodatkowej pielęgnacji, żeby nie przerosła małego growboxa. Dlatego należy odpowiednio dozować jej światło. Najlepiej je wytłumić po dwóch, trzech tygodniach – wszystko w systemie z 18/6 na 12/12.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja