Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To miał być pogrzeb niemal taki jak każdy inny w Niemczech. Po nim oczywiście tradycyjna stypa przy cieście w restauracji. Spotkanie po pogrzebie skończyło się jednak silnymi bólami i wymiotami wśród żałobników. Wszystko dlatego, że ciasto, które podano w jednej z restauracji dzielnicy Wiethagen w Rostocku było z dodatkiem haszyszu.

13 z 15 uczestników pogrzebu z nudnościami i silnymi bólami trafiło do szpitala. Wszystko przez pomyłkę córki pracownika restauracji, w której odbywała się stypa.

Mężczyzna poprosił swoją 18 letnią córkę, żeby podała ciasto na spotkaniu żałobnym. Ta jednak z lodówki wyciągnęła placka z dodatkiem haszyszu przeznaczonego na zupełnie inną okazję.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Córką właściciela restauracji zajęli się już policjanci z Rostocku. Haszyszowa stypa miała miejsce w sierpniu tego roku. Sprawa została upubliczniona dopiero teraz – ze względu na szacunek żałobników.

Placek z krystaliną?

Tak złe samopoczucie żałobników nasuwa pytanie, czy haszysz w cieście nie był nazbyt mocny? Być może w placku była krystalina, która powstaje z haszyszu? Jak wiadomo krystalina może mieć nawet 99,9 proc. THC i kosztuje nawet do 200 dolarów za gram!

Wyodrębnić krystalinę z haszyszu udało się się kilka lat temu naukowcom z Kalifornii. Było to przełomowe odkrycie, bo udało się wyprodukować najmocniejszą i najczystszą formę THC. Pisaliśmy o tym na naszych łamach. Możecie wrócić do tego tematu tutaj: https://www.cannabisnews.pl/krystalina-z-haszyszu-najwiecej-thc/

Źródło: www.theguardian.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja