Przemytnicy rozładowują łódź z workami konopi na plaży pełnej urlopowiczów [video]

0
Przemyt na oczach turystów
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Sobota, godzina 13. Motorówka pełna przemytników z towarem cumuje na Costa Del Sol w biały dzień ku zdumieniu dziesiątek plażowiczów.

Na filmiku wyraźnie widać, jak kilkoro przysadzistych mężczyzn cumuje łódź i swobodnie przenosi towar do pobliskiego vana, podczas gdy turyści opalają się oraz jedzą obiad w lokalnej restauracji. Szacuje się, że w ten sposób przenieśli aż 2000 kg haszyszu o wartości 6 mln £ (ok. 34 mln zł) na ulicach Wielkiej Brytanii.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Podoba ci się? Polub nas

Policja twierdzi, że nie akcja uszła płazem przemytnikom ze względu na niedobór personelu tamtego feralnego dnia. Warto zaznaczyć, że to już drugie zdarzenie tego typu w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.

Oczywiście żaden ze świadków zdarzenia nie powiadomił policji, choć kilka osób zdążyło całe zdarzenie nagrać i udostępnić na portalach społecznościowych. Okolica Manilva szczególnie upodobali sobie brytyjscy turyści chętnie korzystający z dostępności marihuany.

Przemytnicy na plaży

Hiszpania od dawna jest bramą dla konopi i kokainy, które stamtąd rozprowadza się po całej Europie. Trafia tam z Ameryki Południowej, zahaczając o Afrykę. Hiszpanię od Maroka dzieli dystans zaledwie ok. 15 km.

Źródło: Gerard Couzens, Express.co.uk

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja