Wakacyjna przygoda z ziołem na rowerze wodnym

0
Pływali rowerem wodnym i palili zioło. Niestety tę wakacyjną przygodę i sielankę nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie (woj. wielkopolskie) przerwał płynący obok patrol policji. Jeden z mundurowych po prostu wyczuł intensywną woń konopi indyjskich.
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Pływali rowerem wodnym i palili zioło. Niestety tę wakacyjną przygodę i sielankę nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie (woj. wielkopolskie) przerwał płynący nieopodal patrol policji. Jeden z mundurowych po prostu wyczuł intensywną woń konopi indyjskich.

– Po sprawdzeniu osób znajdujących się na rowerze okazało się, że dwóch młodych pasażerów posiadało przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał marihuanę w paczce po papierosach, a drugi metalowy młynek także z zawartością suszu marihuany – poinformowała Monika Żymełka, rzeczniczka prasowa policji w Lesznie.

Dwaj mieszkańcy powiatu rawickiego w wieku 22 i 23 lat zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Podczas przeszukań ich miejsca zamieszkania okazało się, że w swoich domach posiadali pewną ilość substancji psychoaktywnych.

Teraz grozi im nawet do 3 lat za kratami. O ich losie zadecyduje niebawem sąd.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://regiony.tvp.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja