Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Gdy politycy Prawa i Sprawiedliwości chcą podwyższyć akcyzę na alkohol i papierosy, Włodzimierz Czarzasty myśli jeszcze bardziej perspektywicznie. Polityk Lewicy poważnie rozważa temat legalizacji marihuany i nałożenia na nią akcyzy.

Włodzimierz Czarzasty był gościem Iwony Kutyny w programie „Onet Rano.” Tam też odniósł się do tematu marihuany. – Można się zastanowić, czy nie wprowadzić do obiegu legalnie konopi i wprowadzić od tego bardzo wysoką akcyzę. To może być rozwiązanie bardzo interesujące – skwitował polityk Lewicy.

Nie trzeba było długo czekać na odzew w mediach społecznościowych. Partyjny kolega – Robert Biedroń humorystycznie nawiązał do tej wypowiedzi. – A Wy co sądzicie? Legalizować? Sadzić, zbierać i dzielić się? – napisał Biedroń.

W Niemczech też legalizacja i akcyza?

Bardzo poważanie legalizację konopi rozważa partia Angeli Merkel. Wpływowi politycy niemieckiej CDU coraz częściej dyskutują o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Więcej o tej burzliwej dyskusji w Bundestagu możecie przeczytać tu: https://www.cannabisnews.pl/legalizacja-marihuany-w-niemczech-politycy-angeli-merkel-na-tak/

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

  1. „Bardzo wysoka akcyza na marihuanę”. Czyli zioło towarem luksusowym? Takim w sam raz dla kawiorowej lewicy. Reszcie pozostaną tradycyjne polskie tanie wina.

Comments are closed.