Z powodu inflacji blant roller Snoop Dogga dostał podwyżkę

0
Nie każdy pracodawca jest tak otwarty i wrażliwy na potrzeby swoich pracowników. Nie każdy, ale Snoop Doog do tego grona nie należy, bo z powodu inflacji podwyższył wynagrodzenie swojemu blunt rollerowi oraz innym pracownikom.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Nie każdy pracodawca jest tak otwarty i wrażliwy na potrzeby swoich pracowników. Nie każdy, ale Snoop Dogg do tego grona nie należy, bo z powodu inflacji podwyższył wynagrodzenie swojemu blunt rollerowi oraz innym pracownikom.

Jak wiadomo inflacja w USA jest rekordowa od 40 lat. Dlatego Snoop Dogg zaproponował swoim pracownikom podwyższenie wynagrodzeń. Podwyżka pensji nie ominęła również nadwornego skręcacza blantów artysty.

Ile zarabia blant roller?

W 2019 roku Snoop Dogg ujawnił, że utrzymanie osobistego blant rollera kosztuje go ok. 40 – 50 tys. dolarów rocznie. Teraz skręcacz blantów zarabia więcej. Na tym jednak nie koniec. Może on liczyć na dodatkowe benefity – oprócz dobrego wynagrodzenia za skręcanie blantów może korzystać z zioła bez ograniczeń. Poza tym blant roller towarzyszy Snoopowi we wszystkich podróżach.

Nie ma to tamto – facet ma pracę marzeń u pracodawcy marzeń. I jak tu nie pozazdrościć?

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://www.donald.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja