Za odrobinę zioła ścigali go niczym groźnego przestępcę

0
Chociaż policjanci chwalą się kolejnym „narkotykowym” sukcesem, to nie ujawniają jakie ilości marihuany i amfetaminy posiadał przy sobie 18 latek z Kętrzyna. Jak widać jednak na opublikowanym przez nas zdjęciu (autorstwa policjantów) nie chodziło bynajmniej o ilości hurtowe.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Chociaż policjanci chwalą się kolejnym „narkotykowym” sukcesem, to nie ujawniają jakie ilości marihuany i amfetaminy posiadał przy sobie 18 latek z Kętrzyna. Jak widać jednak na opublikowanym przez nas zdjęciu (autorstwa kętrzyńskich policjantów) nie chodziło bynajmniej o ilości hurtowe.

Niezależnie od tego mieszkaniec Kętrzyna był ścigany niczym bardzo niebezpieczny przestępca i za posiadanie zioła i amfetaminy trafił do aresztu.  Cała akcja miała miejsce w miniony poniedziałek (5 października).

Około godz. 1.00 w nocy mundurowi zauważyli na ul. Górnej w Kętrzynie dwóch mężczyzn. Jeden z nich na widok radiowozu zaczął uciekać. I wówczas rozpoczął się policyjny pościg niczym za seryjnym mordercą i gwałcicielem.

18-latek został zatrzymany w jednej z klatek schodowych gdzie próbował ukryć się przed policjantami. Posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Został za to osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie przed sadem za posiadanie środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://ketrzyn.wm.pl/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja