Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Dwa tygodnie temu premier Mateusz Morawiecki został zasypany pytaniami internautów o legalizację marihuany w Polsce. Dzisiaj „celem” akcji Wolnych Konopi jest minister sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro.

Pan Ziobro jest zagorzałym przeciwnikiem legalizacji marihuany. On oraz Pani poseł Kempa jako jedyni głosowali przeciwko wprowadzeniu ustawy o medycznej marihuanie w Polsce. Zdaniem ministra Ziobro marihuana medyczna jest w stanie wprowadzić w morderczy amok oraz jest furtka do twardych narkotyków.

Marihuana niesie zło i śmierć.

„I nie ulega żadnej wątpliwości, że o tym trzeba głośno mówić. Jednak moim zdaniem – szanując, jeszcze raz to podkreślam, szlachetne intencje tych, którzy dążą do tego, aby znaleźć medykament, który może ulżyć w cierpieniu, i popierając, podkreślam, popierając to dążenie – jest pewnym nieporozumieniem, w warstwie słownej, mówienie i zderzenie słów: marihuana lecznicza. Marihuana, co trzeba mocno podkreślić, jest narkotykiem. Niesie ze sobą zło i śmierć” – grzmiały słowa prokuratora generalnego z mównicy sejmowej

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Internauci pytają: Kiedy legalizacja?

W dniu dzisiejszym o godzinie 12:00 Maciej Kowalski ze Stowarzyszenia Wolne Konopie mobilizuje nasza społeczność po raz kolejny. Tym razem „celem” tego pokojowego ataku jest Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny i przeciwnik konopi indyjskiej w jednym – Zbigniew Ziobro.

 

„Marihuana, co trzeba mocno podkreślić, jest narkotykiem. Niesie ze sobą zło i śmierć „

Na aktywność internautów nie trzeba było długo czekać. W ciągu zaledwie 10 minut pojawiło się blisko 200 komentarzy pod ostatnim wpisem Pana Ministra.

Grzesiek AwganoffPanie Ziobro kiedy Pan zmniejszy kary za posiadanie nieznacznej ilości marihuany i kiedy nastąpi uregulowanie kwestii w kodeksie karnym odnośnie nieznacznej ilości?” Ja właśnie za taka nieznaczną ilość muszę odmówić córce zabawki czy nowych butów!!!!!!! Pozdrawiam ze Wschodniej Polski „

„Czy uważa Pan Polaków za głupszych od obywateli innych krajów, gdzie państwo nie wtrąca do więzień użytkowników marihuany?” – pisze Kacper

Kolejny internauta komentuje Czy czuje się pan odpowiedzialny za serie zgonów i zatruć przez dopalacze, które są efektem prohibicji?”

To jedynie kilka pierwszych komentarzy pozostawionych przez Polaków na profilu Pana Ziobro. Liczba komentarzy cały czas rośnie z minuty na minutę.

Przyszłość konopi w Polsce.

Możemy się nie zgadzać z polityką PiS ale to właśnie za ich rządów doszło do legalizacji marihuany medycznej w Polsce. Reguluje to ustawa, która jest mocno wadliwa i nie pozwala, między innymi, na uprawę marihuany do celów medycznych w Polsce. Z tego powodu leki są bardzo drogie, jeżeli w ogóle uda się je kupić.

Nie zmienia to faktu, iż z tak zagorzałym przeciwnikiem marihuany stojącym na czele prokuratury i Ministerstwa Sprawiedliwości, istnieją niewielkie szanse na zmianę polityki narkotykowej w Polsce i dekryminalizację konopi indyjskich. A w świetle prawa, każdy kto trzyma jointa w dłoni jest przestępcą.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji:

https://bit.ly/2kvOLUv

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja