Zbliża się dziewiąta edycja Spannabis

0
280 wystawców z całego świata, prawie 4000 odwiedzających, a wszystko w ciągu trzech niezapomnianych dni targów i konferencji w Barcelonie. Już po raz dziewiąty, tym razem od 10 do 12 marca w stolicy Hiszpanii odbędzie się Spannabis 2023 – jeden z większych i najbardziej popularnych konopnych eventów.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

280 wystawców z całego świata, prawie 40 tysięcy odwiedzających, a wszystko w ciągu trzech niezapomnianych dni targów i konferencji w Barcelonie. Już po raz dziewiąty, tym razem od 10 do 12 marca, odbędzie się Spannabis 2023 – jeden z większych i najbardziej popularnych konopnych eventów.

Spannabis o wyjątkowa okazja dla wystawców, profesjonalistów, ekspertów z konopnej branży i zwiedzających do wymiany opinii, doświadczeń, a także nawiązania cennych kontaktów nie tylko biznesowych. Kilkukrotnie odwiedzaliśmy to wydarzenie i jedną z relacji możecie obejrzeć TUTAJ.

Jak co roku będzie można uczestniczyć w konferencjach z udziałem ekspertów i profesjonalistów z branży, jak również odwiedzić stoiska i zapoznać się z informacjami o usługach i produktach wszystkich wystawiających się konopnych firm.

Podczas Spannabis odbędzie się również dziewiąta edycja Światowej Konferencji Konopnej, w której wezmą udział osobistości naukowe, medyczne i polityczne zaangażowane w tematykę konopi. Więcej szczegółów na temat dziewiątej edycji Spannabis oraz możliwości zakupu wejściówek znajdziecie TUTAJ. My z pewnością nie omieszkamy się tam pojawić.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja