Znana aktywistka: Dzięki marihuanie jestem lepszą matką

0
mama paląca marihuanę
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

January Jones, znana aktywistka na rzecz konopi i członkini grupy „Moms of Marijuana” czyta swojej 2-letniej córce książki chwilę po zapaleniu z bongo i twierdzi, że palenie sprawia, że lepiej sprawdza się w roli rodzica.

"To tylko roślina" - książka o marihuanie dla dzieci

Już sama książka jest szczególna – to nie baśnie Andersena, ale „It’s just a plant” (pl „To tylko roślina”) – książeczka, mająca edukować najmłodszych w temacie dobroczynnego działania konopi.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Jones otwarcie przyznaje się do palenia, a nawet twierdzi, że dzięki marihuanie jest lepszą matką. Choroba zwyrodnieniowa stawów, na którą cierpi, uniemożliwiłaby jej branie dziecka na ręce, gdyby nie konopie, jak twierdzi. Dodatkowo, palenie sprawia że jako matka jest bardziej wyluzowana, kreatywna, rzadziej się złości i częściej myśli racjonalnie.

Podoba ci się? Polub nas

January należy do kontrowersyjnej grupy „Moms of Marijuana” z Beverly Hills – organizacji skupiającej matki-zwolenniczki legalizacji marihuany. Kobiety organizują nawet przyjęcia rodem z programu „Ugotowani”, których nieodłącznym elementem są potrawy z dodatkiem konopi.

Obejrzyj video i dowiedz się więcej o mamach-miłośniczkach konopi z Kalifornii.

Źródło: Jon Livesey, Rachel Bishop, mirror.co.uk

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja