Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Jest to roślina, która daje mi haj, jest to roślina, która regeneruje moje ciało i pozwala je zakonserwować, ale jest jeszcze roślina, która leczy – wyznaje Naturalna Canna – stonerka, konopna aktywistka, która zioło paliła nawet z odkurzacza, a oprócz tego wyprodukowała pokrowiec na bongo. Na tym jednak nie koniec.

Naturalna Canna , jako konopna aktywistka działa w sieci od 2014 r. Wszystko co w tej chwili robi wynika z pasji do palenia marihuany. Zioło, jak przyznaje Naturalna Canna, pali od 15 roku życia. Używa go niemal do wszystkiego, bo nie tylko jara, ale także wykorzystuje marihuanę do gotowania i pieczenia. Konopie indyjskie to dla niej życie, pasja oraz praca.

– Marihuana pobudza moje zmysły. Zmysł węchu, zmysł słuchu. Idąc na spacer mogłabym oczywiście pójść z trzeźwym umysłem i skupić się na tym co daje natura, ale ja po prostu lubię w towarzystwie konopi te spacery odbywać, nawet gdy jestem sama – wyznaje Naturalna Canna.

2 gramy dziennie…

Stonerka przyznaje też, że pali ok. 2 gramów zioła dziennie. Jej wyznanie spotkało się z falą komentarzy, również tych negatywnych. – Trzeba wszystko robić z głową”…  najlepiej, żeby koleżanka przygotowała się merytorycznie do wypowiedzi…palenie 10 lat to nie jest nabywanie wiedzy w temacie konopii… – skomentowało Smart Stoners Studio.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Z kolei Jakub wypowiedzi z wywiadu video przeprowadzonym z Naturalną Canną skomentował tek:

„Palenie tak dużo i często moim zdaniem odbiera magię marihuanie. Lubię sobie zapalić przy znajomych 1-2 razy na tydzień, ale są momenty w których nie palę dłuższy czas i nie czuję że mi czegoś brakuje. Ale też bywały okresy co 2 tygodnie ujarany chodziłem ;)”.

Cały wywiad z aktywistką możecie obejrzeć tutaj.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfKc1R1Hfcjof0gmxlbxQMw

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja