Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

35 tysięcy odwiedzających, 30 tysięcy produktów i ponad 300 międzynarodowych wystawców. Dużymi krokami zbliża się tegoroczna edycja Mary Jane Berlin 2021 – Germany’s leading Cannabis Expo. Jedna z największych i najszybciej rozwijających się imprez konopnych w Europie odbędzie w dniach 22-24 października w Arenie Berlin.

Mary Jane Berlin to nie tylko jedne z największych targów konopnych w Europie organizowanych od 2016 r., ale również wystawa, festiwal z występami na żywo, konferencje na temat właściwości leczniczych konopi, a nawet degustacje jedzenia.

Targi Mary Jane to wyjątkowa propozycja kulturalno-rozrywkowa, jak również okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń w branży konopnej. Jest to jedna z najważniejszych i największych odpowiedzi obok takich imprez jak ICBC, na rosnące zainteresowanie niemieckim rynkiem konopnym.

Palenie, jedzenie i uprawa…

Targi Mary Jane odbywać się będą na terenie Areny Berlin – to powierzchnia ponad 13 tys. m kw. Będzie tam można się zapoznać z ofertą 30 tys. produktów, które prezentowanych przez ponad 300 wystawców.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Ci, którzy odwiedzą w dniach 22-24 października stolicę Niemiec będą mogli zapoznać się nie tylko z takimi produktami jak olejki i susz CBD czy waporyzatory, ale również z konopnymi kosmetykami, żywnością, nawozami i najnowocześniejszym sprzętem do uprawy. Odwiedzający  będą mogli też porównywać, testować wystawione produkty konopne z całego świata, ale także skonsultować się ze światowymi ekspertami z branży.

Więcej informacji o programie tegorocznej edycji Mary Jane Berlin, a także o biletach na to wydarzenie znajdziecie tutaj.

35 tysięcy odwiedzających, 30 tysięcy produktów i ponad 300 międzynarodowych wystawców. Dużymi krokami zbliża się tegoroczna edycja Mary Jane Berlin 2021 - Germany's leading Cannabis Expo. Jedna z największych i najszybciej rozwijających się imprez konopnych w Europie odbędzie w dniach 22-24 października w Arenie Berlin.

Źródło: https://maryjane-berlin.com/en/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja