54 lata więzienia dla Charlo Greene?

1
wyrok dla znanej aktywistki Charlo Green
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Znana aktywistka na rzecz legalizacji marihuany była prezenterka telewizyjna Charlo Greene stanie przed sądem. Mimo, że marihuana jest legalna w stanie Alaska, gdzie działa jej Cannabis Club, kobiecie postawiono 14 powiązanych z działalnością zarzutów, które mogą kosztować ją większość jej przyszłego życia.

Charlo Green będzie siedzieć za trawkę?

W zeszłym roku informowaliśmy was o popularnej prezenterce amerykańskich wiadomości, która w programie na żywo przyznała się do stania na czele Alasca Cannabis Club i rzucając pracę na wizji słynnym „F*** it, I quit” zadeklarowała pełne zaangażowanie w działania na rzecz legalizacji marihuany. (Przegapiłeś artykuł? Znajdziesz go tutaj.) Teraz przez swoje działania może spędzić za kratkami aż 54 lata!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Podoba ci się? Polub nas

Greene postawiono kilkanaście zarzutów związanych z działaniem Alasca Cannabis Club, na którego czele stoi. Oprócz niewłaściwego zachowania pod wpływem marihuany zarzuca się jej prowadzenie organizacji bez odpowiedniej licencji (mimo, że Alaska nie ma jeszcze specjalnych przepisów regulujących cannabiznes) oraz przyjmowanie dobrowolnych składek od członków klubu w zamian za zioło.

znana aktywistka Charlo Green

Sam klub wielokrotnie był celem najazdów policji i tajnych operacji, których celem była po prostu delegalizacja organizacji. W sumie wykryto 14 poważnych nieprawidłowości.

Greene nie przyznaje się do winy a zorganizowaną akcję wymierzoną przeciwko niej głośno nazywa mianem współczesnego linczu, również z pobudek rasowych. Na domiar złego jej obrońca postanowił przyłączyć się do oskarżeń i działa teraz ramię w ramię z prokuratorem. Czy 54 lata za „działalność poza ramami obowiązującego prawa” to jednak nie absurdalna kara?

Źródło: Brittney Sanger, herb.co

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.