Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Rozmawialiśmy o legalizacji oleju z kannabinoidów. Prezydent jest zainteresowany tym, żeby pomóc chorym – powiedział po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą Tomasz Kalita, były rzecznik SLD, obecnie zmagający się ze złośliwym guzem mózgu.

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką, Agatą Kornhauser, spotkał się z Tomaszem Kalitą i jego żoną, Anną. Spotkanie par odbyło się bez obecności kamer.

Po godzinnej rozmowie Tomasz Kalita podzielił się z mediami swoimi wrażeniami. – To było naprawdę wartościowe spotkanie i cieszę się bardzo, że prezydent chce pomóc, że rozumie ból i cierpienie wielu chorych, którzy cierpią w tym systemie onkologicznym i cieszę się bardzo, bo to był taki naprawdę gest wrażliwości, gest empatii to zaproszenie w tym całym bezdusznym systemie onkologicznym – mówił były rzecznik SLD.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Dyrektor biura prasowego prezydenta, Marek Magierowski, określił rozmowę par jako ciepłą i przyjazną. – Panowie są politykami, więc rozmawiali m.in. o polityce, o życiu, ale też oczywiście o tym, o czym najgłośniej ostatnio w mediach, czyli o tak zwanej medycznej marihuanie i ewentualnych zmianach w prawie, które miałyby ulżyć tym osobom, którym tego typu środki pomagają w zwalczaniu chorób, czy też uśmierzaniu bólu – relacjonował mediom spotkanie Magierowski.

Na spotkaniu nie padły żadne deklaracje dotyczące medycznej marihuany, prezydent jedynie zapewnił, że przygląda się toczącej się debacie i jest zdania, że należy pomóc osobom cierpiącym na najcięższe choroby. Nie sprecyzował jednak, jaki jest jego stosunek do legalizacji oleju z kannabinoidów.

Źródło: TVN24, tvn24.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.