Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To rekordowy wynik w historii polskiego crowdfundingu! Akcje Kombinatu Konopnego rozeszły się szybciej niż ciepłe bułeczki. W 38 minut udało się zebrać 4 mln 200 tysięcy złotych! Dotychczasowy rekord crowdfundingu w Polsce osiągnęła Wisły Kraków, która na zebranie 4 milionów złotych potrzebowała „aż” 24 godzin.

Innymi słowy: Kombinat Konopny 1:0 Wisła Kraków – można przeczytać na oficjalnym profilu FB Kombinatu Konopnego. Dziękujemy za ogrom zaufania! Nieskromnie liczyliśmy na to, że emisja akcji szybko się rozejdzie, ale tempo (4,2 mln zł w mniej niż 40 minut) nawet nas zaskoczyło –dodają.

Zbiórka pieniędzy odbywała się w tak imponującym tempie, że serwery nie nadążały. Gratulacje! Zdążyłem, choć na pewnym etapie formularz nie chciał mnie przepuścić. Były emocje – skomentował na FB Łukasz – jeden z uczestników zbiórki.

Maciej poruszył temat emisji akcji po raz pierwszy na Youtube na kanale WeedWeek.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Zaufanie do konopi rośnie

Zebrane w niecałe 40 minut ponad 4 mln zł na akcje Kombinatu Konopnego to przykład tego, że konopny biznes rozwija się w Polsce coraz lepiej i co istotne cieszy się coraz większym zaufaniem. To oczywiście zasługa konopnych aktywistów, takich jak Maciej Kowalski – twórca Kombinatu Konopnego – firmy stworzonej z miłości do konopi, zajmującej się uprawą, przetwórstwem i produkcją najwyższej jakości wyrobów konopnych.

Ale nie tylko tego przedsięwzięcia.  Maciej Kowalski to również jeden z prekursorów konopnego biznesu nad Wisłą. Założył HemPoland –  jedną z pierwszych spółek w branży zajmującą się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości oleju konopnego.

Następnie podpisał umowę o wartości 100 mln zł z kanadyjska spółką The Green Organic Dutchman. Dzięki temu HemPoland stała się częścią globalnego, konopnego holdingu, zrzeszającego liderów branży cannabis na wszystkich kontynentach. Pisaliśmy na ten temat i możecie przeczytać cały artykuł.

Temat sprzedaży udziałów spółki poruszał też Mops w WeedWeek i możecie obejrzeć całe video.

Źródło: https://www.facebook.com/kombinatkonopny/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja