Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To jedna z najnowszych odmian konopi indyjskich, która powstała dzięki współpracy Humboldt Seeds Organization z Mario Guzmanem, znanym także jako Mr. Sherbinski. Ta krzyżówka Girl Scout Cookies i Larry OG to absolutna nowość i warto jej się bliżej przyjrzeć.

Genetyka i właściwości

The New to odmiana konopi o typowej genetyce rodem z USA. Znana i ceniona Girl Scout Cookies (Sherb Cut), którą Sherbinski ma w swojej kolekcji od bardzo dawna. GSC została skrzyżowana z Larry OG (OG Kush x SFV OG Kush) co dało początek pracy nad tą odmianą.

To hybryda o dość znacznej przewadze genów Indica. Ciekawy cross, który dla miłośników kalifornijskich odmian będzie prawdziwą gratką. Te połączenie najlepszej jakości genetyki z Humboldt i Bay Area nie mogło być niczym innym jak strzałem w dziesiątkę.

The New to przede wszystkim mocna odmiana marihuany, zawierająca bardzo dużo THC. Badania wykazały zawartość tego składnika na poziomie nawet 28%. Jednocześnie zawiera jedynie 0.1% CBD. To zapewnia mocne działanie tej odmiany, idealne dla weteranów i osób o dużej tolerancji na konopie.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Jak przystało na dobrą Indicę The New ma działanie mocno relaksujące. Jest to raczej odmiana do wieczornego relaksu. Mocno działa na ciało powodując silny efekt „stoned”. Świetna odmiana zarówno dla rekreacyjnych jak i medycznych użytkowników. Poza mocą The New zaskoczy nas również swoim bogatym smakiem i aromatem.

Hodowla The New

The New to odmiana, której uprawa nie powinna sprawić większych trudności nawet początkującym hodowcom. Jednak, żeby wydobyć z niej pełnię aromatu warto postawić na uprawę organiczną i nie przesadzać z ilością nawozów.

Przy dobrych warunkach uprawy The New osiąga naprawdę obfite plony nawet 400-600g/m2 ! Okres kwitnienia tej odmiany to średnio 65-70 dni. Tak, to trochę długo, ale warto poczekać, ze względu na obfite plony odmiany.

Tym bardziej, że The New jest odmianą dla konesrów – to mieszanka aromatycznego cynamonu, słodkości i nut diesel’a, która pozostawia miły posmak na języku długo po skończeniu palenia.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja