Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Hiszpański seedbank Ripper Seeds specjalizujący się głównie w europejskich odmianach marihuany włączył do swojej oferty dwie nowości o amerykańskiej genetyce. KmintZ i OMG to odmiany konopi, które powinny szybko stać się popularne wśród growerów i palaczy.

OMG od Ripper Seeds

Duża moc i bardzo terpenowy profil to dwie najbardziej wyraziste cechy odmiany OMG od Ripper Seeds. Jest to krzyżówka będąca dzieckiem GMO znanego również pod nazwą Chem Cookies i Kush Mints autorstwa Seed Junky.

Charakteryzuje się mocnym, bogatym smakiem i zapachem oraz obfitym plonem oraz bardzo estetycznym wyglądem krzewów. Pod koniec kwitnienia często wybarwia się na ciemny, fioletowy kolor co tworzy świetny kontrast z grubą, białą warstwą trichomów wypełnionych THC.

Topy OMG wyglądają niczym obsypane diamentowym pyłem. Zapach tej odmiany jest intensywny i można go opisać jako ostry i bardzo piżmowy.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

KmintZ od Ripper Seeds

KmintZ z kolei to krzyżówka dwóch amerykańskich klasyków – Kush Mints oraz Zkittlez. Jest to świetna hybryda, która zaskoczy cię wysokim plonem i niespotykaną wcześniej jakością. KmintZ produkuje zbite, ciężkie kwiaty, które pod koniec kwitnienia wybarwiają się na różne odcienie różu, fioletu, czerwieni i pomarańczy.

Kolory te można opisać jako typowe barwy jesieni. Kwiaty pokryte są one grubą warstwą żywicy, której aromat ciężko sobie wyobrazić. Zapach ten jest naprawdę intensywny i bardzo bogaty. Smak tej odmiany to mieszanka owoców i cukierków miętowych, jest bardzo wyraźny i utrzymuje się bardzo długo.

To odmiana łatwa w hodowli godna polecenia początkującym growerom. Jest przede wszystkim odporna na błędy przy uprawie, jak również choroby i pleśń.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja