Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Sha’Carri Richardson – jedna z najlepszych światowych sprinterek nie pojedzie na igrzyska olimpijskie w Tokio. Wszystko przez to, że Amerykanka podczas badań uzyskała pozytywny wynik na obecność konopi indyjskich w jej organizmie.

Sha’Carri Richardson uznano za największą gwiazdą dyscypliny od czasów Usaina Bolta. Sportsmenka, która uzyskała pozytywny test na obecność konopi indyjskich tłumaczyła, że zioło było dla niej ukojeniem w trudnych chwilach i pomagało jej w pogodzeniem się ze śmiercią jej matki.

Sprinterka zresztą przeprosiła za swoje zachowanie w NBC Today.  – Choć jestem rozczarowana, wiem, że kiedy wchodzę na tor, reprezentuję nie tylko siebie, reprezentuję społeczność, która okazała wielkie wsparcie, wielką miłość… Przepraszam za to, że nie wiedziałam jak kontrolować emocje – wyznała Sha’Carri Richardson.

Zawieszona za zioło

Zawodniczka została zawieszona na 30 dni. W efekcie nie powalczy o tytuł olimpijski w biegu na 100 metrów. Szkoda bo w teście przeprowadzonym w zeszłym miesiącu Richardson wygrała podczas prób olimpijskich uzyskując notę 10,86 sekund na 100 metrów. Wynik ten musi być jednak anulowany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Światowa Agencja Antydopingowa zakazuje stosowania konopi indyjskich.  Sportowcy, u których wykryje się zakazane substancje są zawieszani nawet na 4 lata. Jednak jeśli stosowanie zakazanej substancji nie jest związane z wynikami sportowymi to wówczas zawodnicy są zwykle zawieszani na 3 miesiące.

Źródło: https://www.donald.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja