GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

To kolejny surowy wyrok za uprawę konopi indyjskich. 36-letni Marcin R., ps. “Tołdi”, to jedna z ostatnich osób osądzonych za prowadzenie potężnej plantacji marihuany w Pawłosiowie k. Jarosławia. Oprócz odsiadki, „Tołdi” musi zapłacić też 300 tys. zł grzywny!

Marcin R. jest już 10 osobą, którą skazano w sprawie potężnej fabryki marihuany w Pawłosiowie. Ujawniono ją w maju 2012 r. na terenie b. farmy drobiarskiej. Odkrycia dokonano wówczas, gdy w jednym z pomieszczeń zapalił się agregat prądotwórczy. CBŚ ujawniło ponad 3500 roślin konopi indyjskich, z których można było wytworzyć prawie 300 kg marihuany.

Na czele gangu stał Piotr P. z Rzeszowa, były zawodnik MMA (został wcześniej skazany). Marcin R. przed organami ścigania ukrywał się siedem lat, wydano za nim list gończy i europejski nakaz aresztowania. Wpadł 13 września 2019 r. podczas kontroli funkcjonariuszy Straży Granicznej na terenie budowy domów w województwie zachodniopomorskim.

Fabryka marihuany w Pawłosiowie była jedną z największych w Polsce, pięć “stref” miało łącznie ok. 500 m kw. Jej twórcy zainwestowali w nią około 700 tys. zł. Liczyli, że konopny biznes przyniesie im 10 mln zł zysku.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://rzeszow-news.pl