Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Po rygorystycznej inspekcji przeprowadzonej przez Dutch Health Care Inspectorate Bedrocan w Holandii stał się pierwszym na świecie producentem marihuany medycznej pozostającym w zgodzie ze standardem dobrych praktyk wytwórczych (GMP) European Medicines Agency.

To pierwszy przypadek, kiedy producent marihuany medycznej osiągnął tak wysoki poziom zgodności.

Zakłady produkcyjne Bedrocan w Kanadzie i Republice Czeskiej w przyszłym roku najpewniej także osiągną ten standard. GMP to najwyższy standard procesów produkcyjnych, jaki musi osiągnąć producent leków. Status ten jest gwarancją, iż zarówno produkty, jak i proces produkcyjny Bedrocan są najwyższej jakości.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Tjalling Erkelens, Prezes Bedrocan International: “To znaczące wyróżnienie. Zawsze naszym celem było osiąganie najwyższych medycznych standardów. Teraz nasze działanie jest oficjalnie potwierdzone przez władze.”

Od 2003 roku Bedrocan wytwarza standaryzowaną marihuanę medyczną jako aktywny składnik farmaceutyków (API). Jest jedyną firmą na świecie produkującą susz cannabis (całe, suszone kwiaty) ze stałym składem kanabinoidów i terpenów.

Marihuana medyczna holenderskiej marki Bedrocan służy pacjentom i naukowcom w Holandii, Australii, Niemczech, Finlandii, Izraelu, Włoszech, Macedonii i Polsce.

Perry Davidson, Dyrektor Zarządzający i założyciel izraelskiej firmy Syge Medical, która wykorzystuje marihuanę medyczną Bedrocan w swoich inhalatorach: „Syge Medical stworzył pierwszy na świecie inhalator, który podaje marihuane medyczną z precyzją tradycyjnej medycyny. Głównym czynnikiem, dzięki któremu byliśmy w stanie stworzyć rozwiązanie na poziomie farmaceutycznym jest standaryzowany produkt Bedrocan i jego bezkompromisowa jakość. Certyfikat zgodności z GMP przyznany Bedrocan oznacza ogromny skok naprzód dla marihuany medycznej i jej zaakceptowania przez środowisko medyczne jako uznanego środka leczniczego.”

W Kanadzie i Republice Czeskiej wyjątkowe metody produkcji Bedrocan są licencjonowane tylko wyłącznym partnerom.

Źródło: www.bedrocan.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

  1. sami sobie przyznają medale, aby niby legitymować to trzymanie za mordę. A ciekawi mnie, który oligarcha ma taki monopol.

Comments are closed.