Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Odmiana marihuany cheese jest bardzo popularna w Wielkiej Brytanii. Stamtąd tez pochodzi i została wyselekcjonowana przez kolektyw Exodus z nasion Skunk#1. W efekcie powstało wiele jej krzyżówek. Jaka jest naprawdę odmiana cheese i skąd ta serowa nazwa? Więcej o tym i o najciekawszych jej odsłonach w artykule.

Cheese jest odmianą, która bynajmniej nie ma nic wspólnego z serem. Charakteryzuje się naprawdę intensywnym zapachem klasycznej marihuany. Coś w stylu słodko-mdłego, ciężkiego Skunk z dodatkiem cytrusów. Serowa nazwa pochodzi właśnie od intensywnego zapachu, który potrafi się przebić przez opakowanie. Poza tym Cheese stała się popularna na całym świecie ze względu na to, że szybko dojrzewa i wydaje bardzo obfite plony.

#1 Blue Cheese – Royal Queen Seeds

Nazwa blue nie ma nic wspólnego z odmianą sera o niebieskiej pleśni. To jednak jedna z lepszych odmian Cheese jaka powstała. To połączenie Cheese i legendarnej odmiany Bluberry. Blue Cheese wyróżnia się na tle innych odmian wyjątkowym smakiem. Wszystko przez owocowe nuty, które pochodzą od Bluberry.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Uprawa Blue Cheese wymaga trochę cierpliwości i czasu. Okres kwitnienia trwa od 60 do 65 dni. A efekt? Topy są bardzo bogate w żywicę i THC. Blue Cheese można uprawiać w różnych warunkach, jednak najlepsze efekty można osiągnąć w uprawach SOG.

#2 Exodus Cheese – Green House Seeds

Czas kwitnienia Exodus Cheese od Green House Seeds to ok. 8 tygodni. Plony są piorunujące, bo zawartość THC oscyluje na poziomie prawie 20%. Poza tym Exodus Cheese wyróżnia się niesamowitym i bardzo intensywnym aromatem, wręcz jedynym w swoim rodzaju.

To rewelacyjna propozycja dla tych, którzy liczą na duże plony. Godna polecenia zarówno „smakoszom” jak i komercyjnym growerom, którzy chcą zebrać w krótkim czasie obfite plony, Exodus Cheese to również skuteczny środek dla pacjentów marihuany medycznej. Odmiana nie tylko uśmierza ból, ale jest też skutecznym antidotum na bezsenność i problemy z apetytem.

#3 Sweet Cheese – Sweet Seeds

Ma długie topy, aromat Cheese oraz moc i niesamowite, euforyczne działanie Sativy otrzymane od Black Jack. Pochodząca od hiszpańskiego producenta odmiana Sweet Cheese jest właśnie krzyżówką Cheese i Black Jack, jednak z przewagą genów Sativa.

To prawdziwa maszyna do masowej produkcji topów. Z uprawy o powierzchni 1 m kw. można zebrać nawet 600 gramów suszu! Czas kwitnienia w uprawach Indoor to przeciętnie 9 tygodni. Oprócz obfitych plonów Sweet Cheese ma działanie o naprawdę dużej mocy.

#4 Cheese – Dinafem

To prosta w uprawie, odporna na błędy growera i szkodniki krzyżówka Old skunk#1 i Afghani#1. Hiszpański producent Dinafem wyselekcjonował podobną odmianę Cheese oferowaną przez kolektyw Exodus.

To co charakteryzuje Cheese Dinafem jest mocny, najwyższej jakości plon o wyjątkowym zapachu i smaku. Zresztą jest bardzo popularna odmiana marihuany w holenderskich kofikach. Czas jej kwitnienia to ok. 60 dni, a plony imponujące – 500 gramów na 1 m kw.

#5 Big Buddha Cheese – Big Buddha Seeds

Jest odmianą wyjątkowo prostą w uprawie i odporną na błędy początkujących growerów. Big Buddha Cheese to krzyżówka Original UK Cheese z męską rośliną Afghani. Ma mocny, intensywny smak z nutą owoców. Big Buddha kwitnie szybko, bo od 7 do 9 tygodni.

Odmiana ma naprawdę duże i najwyższej jakości plony. Warto ją polecić zarówno początkującym, jak i doświadczonym growerom. Big Buddha to przyjemna uprawa i jeszcze przyjemniejsza degustacja.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja