Groźny przestępca zatrzymany! Uprawiał jeden krzak konopi!

0
To się nazywa spektakularna akcja policjantów, którzy zatrzymali 30 letniego mężczyznę, hodującego jeden krzak konopi indyjskiej. Aż chce się powiedzieć, że 30 latek z Bytomia (woj. śląskie) to zwyrodniały i bezwzględny bandyta, szef śląskiego narkobiznesu i może do tego jeszcze satanista!? Jedno jest pewne, mieszkańcy Śląska mogą już swobodnie poruszać się po ulicach i w nocy spać spokojnie.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To się nazywa spektakularna akcja policjantów, którzy zatrzymali 30 letniego mężczyznę, hodującego jeden krzak konopi indyjskiej. Aż chce się powiedzieć, że 30 latek z Bytomia (woj. śląskie) to zwyrodniały i bezwzględny bandyta, szef śląskiego narkobiznesu i może do tego jeszcze zboczeniec oraz satanista!? Jedno jest pewne, mieszkańcy Śląska mogą już swobodnie poruszać się po ulicach i w nocy spać spokojnie.

O jednym krzaku konopi indyjskich uprawianym w doniczce na okiennym parapecie poinformowała policjantów „życzliwa” osoba. Na miejsce oczywiście niezwłocznie przyjechali mundurowi i potwierdzili tę przerażającą informację. Należało natychmiast działać!

Policjanci zatrzymali 30 letniego mieszkańca Bytomia. Zostały mu postawione zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste. Grozi mu do 3 lat za kratkami. Uffff…. Czy Wy też poczuliście ulgę?

Źródło: https://www.eska.pl

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja