Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To dwie zeszłoroczne nowości, które proponuje seed bank Super Strains. Ibiza Farmer’s i La Jefa już teraz cieszą się powodzeniem kolekcjonerów, growerów i palaczy zioła. Co sprawia, że te dwie odmiany konopi indyjskich są wyjątkowe? O tym dowiecie się z tego artykułu.

Relaksująca Ibiza Farmer’s

Ibiza Farmer’s to wyjątkowa i pierwszorzędna odmiana o mieszanym genotypie. Jest hybrydą Afghani i Thai. Rośnie wysoka i zapewnia relaksujące działanie. Często występuje tez efekt „stoned” co oznacza, iż potrafi przykleić do kanapy. Duża moc to efekt wysokiej zawartości THC w tej odmianie sięga nawet 21%!

Uprawa Ibiza Farmer’s jest prosta, jednak trzeba wziąć pod uwagę iż podczas kwitnienia dość mocno się wyciąga i rośnie wysoka. Początek kwitnienia wydaje się wyciągać w czasie, jednak wtedy też buduje ona liczne pąki kwiatowe, które w późniejszym czasie znacznie przybierają na masie.

Przybliżony okres kwitnienia to około 10 tygodni. Uprawa outdoor jest możliwa jedynie w ciepłym, suchym klimacie ponieważ odmiana ta kończy kwitnienie nawet w listopadzie. Duże, szerokie liście to znak jej afgańskich korzeni.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Rozluźniająca La Jefa

La Jefa w dosłownym tłumaczeniu to szefowa. Jest krzyżówką oscylującą pomiędzy Mexican Sativa i Afghani. Wyróżnia się mocnym działaniem, które jest zrównoważone między Sativą i Indicą. Pobudza umysł, jednak równocześnie daje efekt stoned, bardzo silnie rozluźniający mięśnie.

Zawartość THC jest bardzo wysoka i wynosi około 20%.  Działanie tej odmiany sprawia, iż jest ona świetna do użytku w ciągu dnia. Charakterystyka wzrostu bardziej przypomina Indicę.Krzewy  La Jefa rosną niskie, a jej okres kwitnienia jest naprawdę bardzo szybki.

W warunkach indoor kwitnienie wynosi maksymalnie 65 dni, natomiast outdoor w ciepłych krajach takich jak Hiszpania czy Włochy  kończy się z początkiem października.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja