Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Holenderski seed bank Barneys Farm ma w swojej ofercie dwie bardzo egzotyczne odmiany sprowadzone zza Oceanu. Tropicanna Banana i Dos Si Dos 33 to amerykańskie, wysokiej jakości zioło. Przyjrzyjmy się zatem tym dwóm egzotycznym odmianom bliżej.

Owocowa Tropicanna Banana

Tropicanna Banana od Barneys Farm to wyjątkowe, tropikalne połączenie. Prawdopodobnie jest to najbardziej owocowa odmiana jaką będziecie mieli okazję spróbować. Jest to krzyżówka między fioletową Tropicana Cookies (Girl Scout Cookies x Tangie) i Banana Kush.

Triopicanna Banana to odmiana o silnym aromacie tropikalnego koktajlu, jest bardzo owocowa i słodka. Ta odmiana marihuany odznacza się dużymi plonami, kwiaty są niewiarygodnie zbite i masywne. Według producenta w odpowiednich rękach może wydać nawet do 700g/m2 podczas uprawy indoor.

Okres kwitnienia tej odmiany wynosi 65-70 dni. Jest to odmiana dość odporna na pleśń oraz szkodniki. Kwiaty tej odmiany pokryte są licznymi trichomami. Wydaje się bardzo dobrym wyborem do wszelkiego rodzaju ekstrakcji.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Działanie Tropicanna Banana jest wesołkowate, euforyczne i zdecydowanie w stronę Sativy, jednak odczuwalny jest również przyjemny relaks.

Słodka Dos Si Dos 33

To chyba jedna z najlepszych odmian i genetyk rodem z Kalifornii. Synteza Dos Si i Gelato #33 przyniosła efekt w postaci bardzo słodkiego aromatu i smaku. Działanie tej odmiany daje silne uczucie szczęścia połączone ze spokojem i chillującym działaniem Indica.

Idealnie zbilansowane działanie to zasługa 60% genetyki Indica i 40% genetyki Sativa. Dos Si Dos 33 to idealna odmiana dla zestresowanych i podenerwowanych osób potrzebujących ukoić swoje nerwy.

Dos Si Dos 33 to roślina dająca duże, wręcz komercyjne plony. Według producenta można oczekiwać nawet do 700g/m2, jednak osobiście nie nastawiałbym się na aż tak duży wynik. Odmiana jest średnio odporna na pleśń, dlatego warto obniżyć wilgotność podczas kwitnienia, a także zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja