Jak to jest umawiać się z palaczem?

1
marihuana a związki
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Rzadko sięgasz po zioło, ale twoja druga połówka nie wyobraża sobie dnia bez skręta? Możecie tworzyć związek jak każdy inny. Może być też zupełnie inaczej… Warto przeczytać nasz krótki poradnik, by zrozumieć na co trzeba być przygotowanym, gdy umawiasz się z palaczem.

partner palacz

 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Palacze często zachowują się inaczej niż zwykle

Nie mamy na myśli dziwnie, ale po prostu inaczej. Gdy pali wciąż jest sobą, ale może bardziej zrelaksowanym sobą. Zazwyczaj to dobrze, bo palenie odstresowuje, a stres odbija się negatywnie na związku. Palenie może umocnić więź, gdy oboje jesteście niefrasobliwi i opanowani. Co więcej, po ziole wasz partner może wdawać się w długie i nierzadko głębokie dyskusje. Umysły palaczy są otwarte i mogą oni godzinami rozwodzić się nad dosłownie byle czym. Dobrze się bawią robiąc najprostsze czynności, przez co randki z nimi nigdy nie będą nudne!

Podoba ci się? Polub nas
  1. Palenie to ich ulubiona rozrywka

Palenie często jest najmilszym znanym palaczowi sposobem spędzania wolnego czasu, więc spodziewaj się, że będzie się to działo często. Niektórzy lubią palić rano, przed wyjściem do sklepu, po seksie czy przed snem, inni najlepiej cały czas. Jeśli kiedykolwiek poczujesz się na drugim miejscu pomyśl, że lepiej spędzać czas na nieszkodliwym paleniu zioła niż na drinkowaniu. Przynajmniej wiesz, że twój partner jest bezpieczny!

trawa a związek

 

  1. Takich ich sobie wybraliście

Nic dodać, nic ująć. Umawianie się z palaczem to twój wybór. Jeśli się na to decydujesz, szanuj wybory partnera, również te dotyczące zioła.

A jak jest w waszych związkach? Macie podobne spostrzeżenia czy może lubicie zapalić jointa ze swoją drugą połówką?

Źródło: Brittney Sanger, thestonerscookbook.com

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.