Janusz i Krystyna wyhodowali ponad 100 kilo zioła

0
Z Prokuratury Rejonowej w Głubczycach (woj. opolskie) trafił do sądu akt oskarżenia przeciwko starszemu małżeństwu, które wyhodowało ponad 100 kilogramów zioła.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Z Prokuratury Rejonowej w Głubczycach (woj. opolskie) trafił do sądu akt oskarżenia przeciwko starszemu małżeństwu, które wyhodowało ponad 100 kilogramów zioła. Ale zaczęło się od ujawnienia mniejszych ilości konopi indyjskich…

Na posesji należącej do Janusza i Krystyny K. (55 i 53 lata) funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach ujawnili niespełna kilogram marihuany i uprawę liczącą 246 krzewów konopi indyjskich.

Jednak na podstawie prowadzonych przez Krystynę i Janusza notatek policjanci ujawnili, że od 2015 roku wyprodukowali oni znacznie więcej zioła.

Stwierdzono, że Janusz K. i Krystyna K. w co najmniej siedmiu cyklach rozwojowych roślin uzyskali ziele, które pozwoliło im wytworzyć ponad 100 kg marihuany. Na czarnym rynku, wartość takich ilości w obrocie hurtowym, to ponad 2 mln. zł.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Janusz i Krystyna przyznali się do zarzucanych im czynów. Na poczet przyszłych kar prokurator zabezpieczył majątek o wartości ok. miliona złotych. Teraz starszemu małżeństwu grozi nawet do 15 lat za kratkami. O ich losie zadecyduje Sąd Okręgowy w Opolu.

Źródło: https://kryminalki.pl

 

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja