Przez miejski monitoring zostali przyłapani na jaraniu…

0
Co oni tam palą? Takie pytanie zadawali sobie strażnicy miejsce z Bielska Białej, którzy czuwali w nocy nad miejskim monitoringiem. Reakcja mundurowych była oczywiście błyskawiczna. Niezwłocznie podjechali na miejsce i zatrzymali dwóch mężczyzn.
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Co oni tam palą? Takie pytanie zadawali sobie strażnicy miejscy z Bielska Białej, którzy czuwali w nocy nad miejskim monitoringiem. Reakcja mundurowych była oczywiście błyskawiczna. Niezwłocznie podjechali na miejsce i zatrzymali dwóch mężczyzn.

Całe zajście miało miejsce na ul. Piastowskiej w Bielsku-Białej o godzinie 0.30. Operator monitoringu ze straży miejskiej zauważył dwie osoby, które paliły coś przez szklaną fifkę. Mężczyźni zostali ujęci przez strażników i przekazani policjantom.

Przestępcy i zwyrodnialcy!

Znaleziono u nich woreczek strunowy z „tajemniczą” zawartością. Teraz zatrzymani są podejrzani o posiadanie substancji psychoaktywnych. Jeśli potwierdzą to badania laboratoryjne to wówczas grozi im kara więzienia.

Wszystko wskazuje na to, że strażnikom miejskim udało się pod osłoną nocy zatrzymać naprawdę groźnych przestępców i zwyrodnialców. Gratulujemy! Mieszkańcy Bielska-Białej już mogą spać spokojnie. Kurtyna!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://www.bielsko.info

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja