Kalifornijscy więźniowie skazani za narkotyki wychodzą na wolność

0
Kalifornia uwalnia przestępców narkotykowych
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Wolność dla wszystkich narkotykowych przestępców zamkniętych w więzieniach? Takie rzeczy tylko w Kalifornii!

Masowe zwolnienia przestępców narkotykowych

Niedawno odbyło się głosowanie w sprawie uwolnienia wszystkich przestępców odbywających wyroki za narkotyki, jak również zaprzestania karania za przestępstwa narkotykowe. O dziwo, wyniki głosowania zaowocowały w przełom w sprawie masowych wyroków – tysiące więźniów ma wkrótce wyjść na wolność.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Podoba ci się? Polub nas

Wyroki w sprawie przestępstw popełnionych bez użycia przemocy, takich jak sklepowe kradzieże, czy też posiadanie narkotyków mają być obniżone do wyroków za wykroczenie. Aż dziesięć tysięcy osób ma szansę na przedterminowe zwolnienie z więzień stanowych oraz szacuje się, że liczba wyroków zmniejszy się aż o czterdzieści tysięcy rocznie.

Wszystko to ma na celu zaoszczędzenie niemałych pieniędzy na więźniach bo mowa tu aż o milionach dolarów, które przeznaczone miałyby być w przyszłości na edukację, ochronę zdrowia psychicznego, czy też pomoc osobom uzależnionym.

Przestępcy narkotykowi wyjdą na wolność

Nie ma jednak potrzeby ukrywać faktu, że – jak przy przeprowadzaniu każdej kontrowersyjnej ustawy- dużą rolę odegrało tu publiczne poparcie ustawy przez znane osobistości oraz gwiazdy, takie jak choćby John Legend czy też Jay-Z.

Źródło: http://libertycrier.com/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja